InteractiveTran - Interaktivní strojový překladač

Hlavní stránka Uživatelé Windows kliknete zde English German French Italian Hungarian Croatian

InteractiveTran™ pro Macintosh

Již nemusíte listovat po slovníku abyste našli překlad! S InteractiveTran™ můžete snadno a rychle přeložit slova, fráze a krátké věty. Protože je InteractiveTran dvojsměrný, to můžete dělat tak že používáte kterýkoliv z jazyků z Vašeho dvojjazyčného slovníku. Můžete přizpůsobit Váš dvojjazyčný slovník přidáváním nových slov, frází a překladů a také můžete vyměňovat existující hesla aby se lépe hodili k Vašim obchodním a osobním potřebám.

InteractiveTran™ pro Macintosh je interaktivní překladový nástroj.

Může Vám pomoci v:

Nabízené jazykové páry:

Afrikánský, albánský, alžírský, anglický, arabský, baluchi, baskický, bengálský, bosenský, bulharský, běloruský, cebuano, chorvatský, čeština, čečenský, čínština, čínština (mand.), čínština (trad.), čínština (zjed.), dravidský, dánský, esperantský, estonský, finský, francouzský, fríský, gaelština (irský), galego, galicijský, gruzínský, havajský, hebrejský, hebrejský (bible), hindustánský, hindština (classic), hindština (přepis), hmong daw, ilongo, indo-árijský, indonéský (malajský), islandský, italský, japonský, jeypore dialekty, jidiš, kambodžský, katalánština, kašmírský, korejský, latinský, litevský, lotyšský, lushai, maltský, maráthský, maurský, maďarský, nepálský, nizozemština, norský, německý, pali, papiamento, perský (farsi), perský (pahlavi), polský, portugalština (braz.), portugalština (evro.), rumunština, ruský, řecký, řecký (bible), sanskrt, slovenský, slovinský, srbština (cyr.), srbština (lat.), staré staroslověnština, svahilský, španělský, španělský (lat.am.), švédský, tagalog (filipínský), tamilský, telužský, thajský, turecký, ujgurský, ukrajinský, urdský, velšský, vietnamský a vlámský.

 
Cena: pouze 992,00 CZK
 

Podrobnější popis

InteractiveTran™ je, ve shodě se svým jménem, překladač slov. Hledání slov v tištěném slovníku je vždy zdlouhavé. InteractiveTran™ může najít slovo ve vteřině. Jen ta charakteristika činí InteractiveTran™ zajímavým a užitečným programem, protože určitě šetří čas uživatelům.

InteractiveTran™ se také může používat v překládání celých paragrafů, slovo za slovem a frázi za frází. Výsledek takového překládání musí vždy být redigován, když potřebujete vysoce kvalitní překlad. Můžete zalepit překlad kdekoli v textovém procesoru; na původní text nebo někde jinde v původním nebo jiném dokumentu.

Vložení textu

InteractiveTran

InteractiveTran™ okno

 

Přidávání nových slov a frází

Je velmi lehko přizpůsobit existující slovníky přidáváním nových hesel a překladů během používání InteractiveTran. Všechna nova hesla a překlady se dávají do zvláštního uživatelského slovníku tak že každá budoucí aktualizace Hlavního Slovníku nebude mít vliv na hesla a překlady které jste dříve dodali. Kompletní slovník nikdy není uložen do RAM paměti. Je dostupný skrze hard disk a takhle zůstávají drahocenné RAM zásoby volné pro ostatní Macintosh programy. Avšak tento důležitý rys programu InteractiveTran™ nemá vliv na rychlost přístupu slovníku. On může velmi rychle najít každé slovo nebo frázi ze slovníku.

Dictionary

Slovník

 

Zkrátka, InteractiveTran™ je nástroj s kterým můžete ušetřit drahocenný čas kdy překládáte cokoli: e-mail, WWW stránku, fax, dopis, knihu, manuál, příručku nebo velmi velký text.

 

NOVÝ! MAC OS X i Intel CPU podepřít!

InteractiveTran za Apple Macintosh je ted' kompatibilní s Mac OS X (10.2.X - Jaguar, 10.3.X - Panther, 10.4.X - Tiger, 10.5.X - Leopard, 10.6.X - Snow Leopard, 10.7.X - Lion i 10.8.X - Mountain Lion) i Intel CPU.

Požadavky na systém

Abyste používali Mac InteractiveTran™ musíte mít:

Pro ne-anglickou jazykovou podporu ( například středoevropskou, japonskou, ruskou, atd.) musíte používat Language Kits které by měly být na Mac OS CD.

 

Pokud chcete dostat více informací o našich ostatních produktech a službách které pracují na jiných platformaách, prosíme vyberte zde:

 

Ceník a on-line objednávka

Pro informace o cenách a on-line objednání, prosíme kliknete zde.

Altre informazioni

Pokud máte otázky, prosíme pošlete nám e-mail kliknutím zde: [email protected]