דף הבית

מי KnowledgeSearch

KnowledgeSearch הוא שירות המספק מענה לשאלות אשר בדרך כלל עבור מנועי החיפוש יופיעו מסוגל לענות. כל שעליך לעשות הוא להקליד את השאלה הטקסט המופיעים מטה ולאחר מכן לחצו על "שלח שאילתה" כפתור. את השאילתה תהיה שנשלחו הידע הנדסה מעבדה שבו הידע שלנו צוות מהנדסים רבים בתחומי פעילות האדם יושב מוכן לענות על השאלות שלך.

אתה תהיה מופתע איך השירות שלנו KnowledgeSearch יכול למצוא תשובות לשאלות לגביו קשה או בלתי אפשרי למצוא תשובה, באמצעות האינטרנט או כל אמצעי אחר, וכל זה עבור תשלום זניח. אם מסיבה כלשהי את השאלה שלך אינה יכולה להיות תשובה לא תחויב כלום.

 

חדש! הורדת דמו חינם של יישומים KnowledgeSearch

תשובות על שאלות ספציפיות הן לעתים מורכבות ההליכים או אלגוריתמים אשר דורשות תקשורת אינטראקטיבית. במקרים כאלה, בנוסף על התשובה בעל פה כמו כן, אנו שולחים את יישומי מחשב (יועצים), אשר מכיל את הנדרש בנוהל או אלגוריתם.

דוגמאות של יישומים (לחץ להורדה בחינם):

ידע כללי יועצים: יישומים קשורים שלנו מוצרים ושירותים:
 
 
 
 שאלה ערך

שלב 1: הכנס את שאילתת כאן (כל טקסט חופשי):

בתחומים הבאים הנתונים יוצגו בהתאם לעיל טקסט:

מספר מילים
מספר תווים עם רווחים
מחיר (דולר ארה"ב)
 


נסה לפני שאתה קונה

שלב 2: לחץ כאן אם זה הראשון שלך KnowledgeSearch שאילתה.

הראשון שלך KnowledgeSearch התשובה היא ללא תשלום. אתה לא תהיה חייבת להיכנס לכל פרטי כרטיס האשראי. רק את כתובת הדואר האלקטרוני שלך יהיה הכרחי על מנת שנוכל דוא"ל לך את התשובה..

אם אתה מאושר עם התשובה הראשונה, אם אתה מחליט לשאול שאלות KnowledgeSearch יותר שהם יהיו מחויבים על הדולר לעיל וכן את פרטי כרטיס האשראי שלך יהיה צורך רק במועד זה.

 


פרטים ליצירת קשר

שלב 3: נא לכתוב כאן את הנתונים האישיים שלך כדי שנוכל ליצור איתכם קשר. השדות המסומנים ב ** הם חובה. השדות המסומנים ב * דרושים אם זה רק את השני, השלישי, הרביעי ... שאילתה.

* שם:
חברה:
* כתובת:
* שליחת קוד:
* עיר:
* מדינה:
** דואר אלקטרוני:
* טלפון:
נייד / מספר טלפון נייד:
 


פרטי כרטיס האשראי

שלב 4: זה מאובטח על שורת הטופס ובגלל זה פרטי כרטיס האשראי שלך תישלח אלינו באופן מוצפן פורמט דרך האינטרנט. השדות המסומנים ב * דרושים אם זה רק את השני, השלישי, הרביעי ... שאילתה.

* סוג כרטיס האשראי:
* מספר כרטיס אשראי:
* כרטיס אשראי תאריך תפוגה (MM / YY):
 


תגובה

כאן אתה יכול לכתוב כל הסברים או הוראות נוספות הקשורות לשאלתך .

 


 
 

אם אתה רוצה לדעת יותר מידע על מוצרים ושירותים אחרים הפועלים על פלטפורמות אחרות, יש לבחור כאן: