MobileTran - Překladač v mobilním telefonu

Hlavní stránka German German French Italian Hungarian Czech Croatian Portuguese Español Greek Chinese Simplified Chinese Traditional Arabic Hebrew Hindi Russian Vietnamese Korean Japanese

Překladač v mobilním telefonu - MobileTran™

MobileTran™ je překladač a slovník v mobilním telefonu který poskytuje různé způsoby překládání, záležející na tom jak se používá. MobileTran™ je první světská překladová služba na mobilním telefonu která překládá slova, fráze, věty a WWW stránky z jednoho jazyka do druhého. Existuje 676 kombinací jazyku včetně: albánský, bosňácký, brazilská portugalština, bulharský, chorvatský, český, dánský, nizozemský, anglický, portugalština, filipínský/tagalog, finský, flámský, francouzský, německý, řecký, hindský (transliteration), maďarský, islandský, italský, norský, polský, rumunský, srbský, slovinský, španělský, švédský, turecký, ukrajinský a velšský.

Využívá pokročilou technologii mobilních telefonů spolu s naší jedinečnou překladovou technologií aby Vám poskytl levnou a jednoduchou překladovou službu na mobilních telefonech. Pro to Váš mobilní telefon nepotřebuje žádný přídavný software ani hardware. Vše co MobileTran™ vyžaduje je telefon s WAP (Wireless Application Protocol).

 
Cena: 3.760,00 CZK / ročně
 

WAP MobileTran

MobileTran™ překládá slova, fráze a věty. MobileTran™ je zvláště užitečný kdy jste ve zahraničí protože se může používat a kdy je Váš mobil v roamingu.

Pro překládání větších textů kdy nemáte po ruce stolní počítač doporučujeme PalmTran nebo PocketTran pro handheld nástroje a NeuroTran nebo InteractiveTran pro stolní počítače.

Kolik slov má MobileTran?

Největší slovníky které momentálně máme jsou integrovány do MobileTran™. MobileTran™ má mezi 30,000 a 250,000 hesel za jeden jazykový pár.

Požadavky na systém

Váš mobilní telefon musí mít WAP (Wireless Application Protocol).

Příklad překládání s WAP Mobiletran

 
Obraz ukazuje ("krok za krokem") překládání věty "Today is a sunny day." z angličtiny do němčiny Obraz ukazuje jak se WAP MobileTran může používat jako slovník, příklad ukazuje překlad slova "economist" z angličtiny do němčiny (existují tři alternativní překlady).
 

Pokud chcete dostat více informací o našich ostatních produktech a službách které pracují na jiných platformaách, prosíme vyberte zde:

 

Ceník a on-line objednávka

Pro informace o cenách a on-line objednání, prosíme kliknete zde.

Altre informazioni

Pokud máte otázky, prosíme pošlete nám e-mail kliknutím zde: [email protected]