דף הבית German German French Italian Hungarian Czech Croatian Portuguese Español Greek Chinese Simplified Chinese Traditional Arabic Hebrew Hindi Russian Vietnamese Korean Japanese
 

טלפון נייד מתרגם - MobileTran ™

שניהם MobileTran ™ הוא מתרגם וכן במילון של טלפון סלולרי, טלפון נייד המספק דרכים שונות של התרגום, בהתאם לאופן השימוש בה. MobileTran ™ הוא הטלפון הנייד הראשון-הפלאפון שירות תוצע בעולם כי רווקים מתרגם מילים, ביטויים, משפטים ודפי אינטרנט אחד שפה אחרת.

השפות הנתמכות: אלבנית, ערבית, בוסנית, פורטוגזית ברזילאית, בולגרית, סינית, קרואטית, צ 'כית, דנית, הולנדית, אנגלית, פורטוגזית האירופי, פיליפינית / לטגלוג, פינית, פלמית, צרפתית, גרמנית, יוונית, הינדית, הונגרית, איסלנדית , איטלקית, יפנית, קוריאנית, לטינית, אמריקה הלטינית ספרדית, נורבגית, הכנסייה העתיקה , פולני, רומני / רומנית, רוסית, סרבית (לטינית סקריפט), סרבית (קירילית סקריפט), סלובנית, ספרדית, שוודית, טורקית, אוקראינית, וייטנאמית ו.

זה -טלפון סלולרי מתקדם טלפון סלולארי עם טכנולוגיית מצמידים תרגום הטכנולוגיה הייחודית שלנו לספק זול וקל לשימוש בטלפון הנייד, הטלפון הנייד שירות. אין צורך בכל תוכנה או חומרה נוספת שיש להוסיף את הטלפון הנייד, הטלפון הנייד. כל זה דורש MobileTran ™ הוא WAP (Wireless Application Protocol) הטלפון מופעלת.

מחיר: US $ 150 לשנה

 

WAP MobileTran

MobileTran ™ מתרגם מילים, ביטויים או משפטים. MobileTran ™ היא שימושית במיוחד כאשר בחו"ל, כי זה יכול לשמש כאשר הטלפון הנייד, הטלפון נמצא במצב של נדידה.

יותר לתרגום של קטעי טקסט בזמן מהמקום משולחן העבודה שלך, אנו ממליצים PalmTran או עבור PocketTran כיס / ו NeuroTran התקני כף יד או מחשבים InteractiveTran עבור שולחן העבודה.

כמה מילים האם יש MobileTran?

מילונים הכי גדולה שיש לנו ברגע זה הם לתוך MobileTran ™. ™ MobileTran יש בין 30,000 ו 250,000 מילים בסיסיות (ערכים) שפה לכל זוג.

דרישות מערכת

את הנייד / הטלפון הנייד חייב להיות WAP (Wireless Application Protocol) מופעלת.

דוגמה של תרגום עם WAP MobileTran

 
Tהתמונה מראה תרגום של המשפט היום הוא יום שטוף שמש. מאנגלית לגרמנית. התמונה מראה כיצד ניתן WAP MobileTran המשמש במילון, הדוגמה מציגה תרגום של המילה "כלכלן" מ אנגלית לתוך גרמנית (שלושה תרגומים חלופיים נתון).
 

 

אם אתה רוצה לדעת יותר מידע על מוצרים ושירותים אחרים הפועלים על פלטפורמות אחרות, יש לבחור כאן:

 

תמחור ועל שורת טופס הזמנה

עבור תמחור ועל שורת להזמנת פרטים נוספים, אנא לחץ כאן.

מידע נוסף

לפרטים נוספים אודות התוכנה שלנו אנא שלח דואר אלקטרוני ל: [email protected]