דף הבית German German French Italian Hungarian Czech Croatian Portuguese Español Greek Chinese Simplified Chinese Traditional Arabic Hebrew Hindi Russian Vietnamese Korean Japanese משתמשי מקינטוש עבור Mac

מהו NeuroTran ®?

NeuroTran ® הוא מתרגם תוכנה המתרגמת דפי אינטרנט, דואר אלקטרוני, פקסים, memos, מדריכים, דוחות, גיליונות אלקטרוניים, התכתבויות, מכתבים ועוד ו מ בלעז. NeuroTran ® במדויק מתרגמת מסמכים מורכבים בתוך שניות! אתה יכול לתרגם משפט לשנייה, פשוט מסמך בעוד מספר דקות או 250 דף הספר בעוד שעה!

חסוך עד 80% של זמן יקר ערך שלך

המחקר שלנו מחקרים הראו כי NeuroTran ® משתמשים יכולים לחסוך עד 80% מן הזמן שהם מבלים בכתב הבנה מורכבת מסמכים שנכתבו בשפה זרה.

בינה מלאכותית מתקדמת כללים

NeuroTran ® הינו גבוה סוף תרגום המוצר. הוא מתרגם את המשפט לפי גזר הדין, באמצעות בינה מלאכותית מתקדמת הכללים. NeuroTran ® מבין מה נושא, נשוא ו אובייקט יש משפט. על בסיס זה ועוד מידע חשוב זה תרגומי כראוי ו המילה הסדר בתרגום טקסט וכן בוחר הולם עבור תרגום בכל מילה בהתבסס על סוג של טקסט להיות מתורגם.

ניתוח טקסט

NeuroTran ® מנתח את הטקסט שברצונך לתרגם, כדי לזהות את סוג, כגון: הוא טכני, המחשב, רפואי או סוג אחר של טקסט. לאחר NeuroTran ® יש ביצעו ניתוח זה הוא לבחור את תרגומי שאינן מתאים לך יותר זיהו את סוג של טקסט. תכונה זו היא ייחודית NeuroTran ®.

 

המחיר הנמוך ביותר: US$ 150

 

NeuroTran ® בפעולה: משפט אל משפט

 
 

לחץ להלן תרגום גדול של תמונות:


 

עוד דוגמא של אנימציות ו תרגום לאנגלית שפה:

 
ספרדית גרמנית צרפתית קרואטית
פולנית הונגרית סרבית בוסנית
 

מהיר, מדויק

אין יותר דרך דפי של מילון כדי למצוא את התרגום. עם NeuroTran ®, תוכל בקלות ובמהירות לתרגם מילים בודדות, צירופי מילים או משפטים. כדי לתרגם, גיוס NeuroTran ® ו הקלד את המילה או ביטוי ב משפט או שפה. כמעט מיד NeuroTran ® יהיה לתרגם את המילה, ביטוי או משפט, ואתה יכול לבחור חלופה תרגום. כל שעליך לעשות הוא לבחור את התרגום שאתה רוצה NeuroTran ו ® באופן אוטומטי להחליף את המילה או ביטוי מקורי עם תרגום שבחרת. אתה יכול גם המילון באמצעות הוספת משלך חדש המילים, צירופי תרגומים - כל מספר שאתה רוצה! NeuroTran ® בוחר בו פועל בנין לשימוש. עבור אלו שפות אשר מאפשרות זאת, NeuroTran ® בוחר מילים גם עבור אחרים. לא ניתן למצוא תכונה זו בכל מודפס במילון ולא כל פורמט במילון מחשבים.

 

NeuroTran® PRO

אם אתה צריך הרבה יותר מהר ויותר מדויק תרגום, אנו ממליצים NeuroTran ® מקצועית.

NeuroTran ® Pro, בהשוואה ל Standard Edition של NeuroTran ®, יש את התכונות הנוספות הבאות:

עם אוצר המילים גדל של NeuroTran ® מקצועית תוכל לתרגם מסמכים המכילים מינוח מאוד ספציפי מתחומים שונים כגון: אדריכלות, אמנות, בנקאות, ביולוגיה, הבניין והבנייה, עסקים, כימיה, הנדסה אזרחית, כלכלה, חינוך, איכות הסביבה הנדסה, גיאוגרפיה, גיאולוגיה, היסטוריה, מלון / קייטרינג ותיירות / תעשיית הנסיעות, טכנולוגיית מידע (IT), חוק ומשפט, הנדסת מכונות, רפואה, צבא, פיזיקה, פוליטיקה, ספורט, תחבורה, וכו '

שדרוג ל NeuroTran ® PRO

משתמשים של Standard Edition של NeuroTran ® יכולים לשדרג ל NeuroTran ® Pro עבור ההפרש במחיר.

 

מדוע נדרש חיבור לאינטרנט?

שפה התרגום של incredibly משימה קשה לביצוע. כמות ענקית של ידע על איך העולם עובד ומה זה מורכב הוא תנאי מוקדם עבור תרגום מדויק.

את NeuroTran ® בסיס הידע עולה 125 טרה של מידע אשר לא ניתן להתקין את שולחן העבודה, בגלל הגודל שלה. את NeuroTran ® בסיס הידע שלנו היא גישה דרך תרגום שרת שבהם אתה צריך חיבור לאינטרנט.

 

NeuroTran ® בפעולה: משפט אל משפט Translation

 
 
 

אי המערבי שפה גופנים ו מיפוי מקשים

עבור שפות שאינן מערביות (למשל, יפנית, סינית, קוריאנית, רוסית, וכו ') הדורשים תווים שאינם כלולים ב-Windows Standard ANSI הקידוד שאתה צריך כדי שמערכת Windows ® 7/Vista/XP/Me/2000. הם מכילים את כל הגופנים ואת שיטת הקלט עורכי אתה צריך לעבוד עם כל קבוצת תווים זרים.

מי NeuroTran ® עבור?

ליחידים וחברות הנזקקים יותר מתוחכם תוכנת תרגום כלי NeuroTran ® היא התשובה. NeuroTran ® הוא ממשיך דרכו של InteractiveTran ™. לעומת InteractiveTran ™ הוא חכם ו תאפשר למשתמשים הרבה יותר גבוה מידת הדיוק בזמן התרגום. כמובן, מוצר זה במחיר גבוה יותר במידת מה InteractiveTran ™ בשל פונקציונליות נוספת.

 

שפות נתמכות:

שפות נתמכות (שילוב כלשהו נתמך), ערבית, באלוצ 'י, באסקית, בלארוסית, בנגלית, בוסנית, בולגרית, קטלנית, קבואנו, צ' צ 'נית, סינית, סינית , סינית (פשוטה), סינית (מסורתית ), קרואטית, צ 'כית, דנית, הולנדית, אנגלית, אספרנטו, אסטונית, פינית, פלמית, צרפתית, פריזית, גאלי (אירי), גליציאנית, גרוזינית, גרמנית, יוונית, יוונית (תנ"ך), הוואית, עברית, עברית (התנ"ך), הודו, הודו (קלאסית), הונגרית, איסלנדית, אינדונזית (למאלזית), איטלקית, יפנית, קשמירית, חמר, קוריאנית, לטינית, לטבית, ליטאית , מאלזית, מאורית, מאראתי, נפאלית, נורווגית, הכנסייה העתיקה פרסית (פרסית), פרסית , פולנית, פורטוגזית (ברזיל), פורטוגזית (האירופי), רומנית, רוסית, סנסקריט, סרבית (תיניטלה סקריפט), סרבית (קירילית סקריפט), סלובקית, סלובנית, ספרדית, ספרדית (אמריקה הלטינית), סוואהילית, שוודית, טגלוג (פיליפינית), טמילית, טלוגו, תאילנדית, תורכית, אוקראינית, אורדו, אויגורית, ויאטנמית, וולשית, אידיש.

 

דרישות מערכת

לקבלת שאינו תומך בשפה האנגלית אתה צריך להשתמש ב-Windows ® 7/Vista/XP/Me/2000 מערכת ההפעלה.

 

 

אם אתה רוצה לדעת יותר מידע על מוצרים ושירותים אחרים הפועלים על פלטפורמות אחרות, יש לבחור כאן:

 

תמחור ועל שורת טופס הזמנה

עבור תמחור ועל שורת להזמנת פרטים נוספים, אנא לחץ כאן.

מידע נוסף

לפרטים נוספים אודות התוכנה שלנו אנא שלח דואר אלקטרוני ל: [email protected]