NeuroTran - Rychlý strojový překladač

Hlavní stránka Uživatelé Windows kliknete zde English German French Italian Hungarian Croatian

Co je NeuroTran® pro Macintosh?

NeuroTran® Macintosh je softwarový překladač který překládá WWW stránky, e-mail, faxy, memoranda, příručky, zprávy, tabulky, korespondenci, dopisy atd. do a z izího jazyka. NeuroTran® přesně překládá komplexní dokumenty v pár vteřin! Můžete přeložit větu ve vteřině, jednoduchý dokument za několik minut a 250 stránek knihy za hodinu!

Ušetřete do 80% vašeho drahocenného času

Náš výzkum ukázal že uživatelé softwaru NeuroTran® můžou ušetřit až do 80% času který spotřebují na psaní a pochopení komplexních dokumentů napsaných v cizím jazyku.

Pokročilá pravidla umělé inteligence

NeuroTran® je důmyslný překladový produkt. Překládá větu za větou a používá pokročilá pravidla umělé inteligence. NeuroTran® rozumí co je ve větě podmět, přísudek a předmět. Na základě toho a jiných důležitých informací, on správně skloňuje překlady a přerovná slovosled v překládaném textu a také vybírá vhodný překlad za každé slovo závisle na typu textu který se překládá.

Analýza textu

NeuroTran® analyzuje text který chcete přeložit aby identifikoval typ textu, například jestli je to technický, počítačový, lékařský nebo jiný text. Jednou kdy NeuroTran® provede analýzu, bude vybírat překlady které jsou vhodnější pro identifikovaný typ textu. Ten rys je unikátní pro NeuroTran®.

 
Cena: 3.760,00 CZK
 
NeuroTran® v akci: v akci: překlad věty za větou z angličtiny do francouzštiny


 
 

 

NeuroTran® v akci: překlad věty za větou z němčiny do angličtiny

 

 

NeuroTran® v akci: překlad věty za větou z angličtiny do maďarštiny

 

 


NeuroTran® v akci: překlad věty za větou z chorvatštiny do angličtiny

 

Rychlý a přizpůsobivý překlad

Již nemusíte listovat po slovníku abyste našli překlad. S programem NeuroTran® můžete snadno a rychle přeložit slova, fráze a věty. Abyste něco přeložili, startujte NeuroTran® a napište slovo, frázi nebo větu v kterémkoli jazyku. NeuroTran® okamžitě přeloží slovo, frázi nebo větu a vy si můžete vybrat alternativní překlady. Prostě si vyberte překlad který chcete a NeuroTran® automaticky vymění původní slovo nebo frázi s překladem který jste vy vybrali. Můžete si přizpůsobit slovník přidáváním nových slov, frází a překladů - kolik chcete! NeuroTran® se rozhoduje které časovaní má používat. V jazycích kde je to nutné, NeuroTran® vybírá ohýbání také pro ostatní slova. Něco takové se nemůže najít v žádném tištěném slovníku ani v žádném slovníku na CD-ROM.

Za koho je NeuroTran®?

NeuroTran® je řešení pro osoby a firmy které potřebují pokročilý překladový software. NeuroTran® je následník programu Mac InteractiveTran™. Ve srovnání s InteractiveTran™ on je inteligentní a umožňuje uživatelům lepší přesnost během překládání. Samozřejmě, ten produkt je dražší než InteractiveTran™ kvůli zlepšení funkčnosti.

Dostupné jazykové páry

NeuroTran® teď existuje pouze pro tyto jazykové páry (pouze v kombinaci s anglickým): afrikánský, albánský, alžírský, arabský, baluchi, baskický, bengálský, bosenský, bulharský, běloruský, cebuano, chorvatský, čeština, čečenský, čínština, čínština (mand.), čínština (trad.), čínština (zjed.), dravidský, dánský, esperantský, estonský, finský, francouzský, fríský, gaelština (irský), galego, galicijský, gruzínský, havajský, hebrejský, hebrejský (bible), hindustánský, hindština (classic), hindština (přepis), hmong daw, ilongo, indo-árijský, indonéský (malajský), islandský, italský, japonský, jeypore dialekty, jidiš, kambodžský, katalánština, kašmírský, korejský, latinský, litevský, lotyšský, lushai, maltský, maráthský, maurský, maďarský, nepálský, nizozemština, norský, německý, pali, papiamento, perský (farsi), perský (pahlavi), polský, portugalština (braz.), portugalština (evro.), rumunština, ruský, řecký, řecký (bible), sanskrt, slovenský, slovinský, srbština (cyr.), srbština (lat.), staré staroslověnština, svahilský, španělský, španělský (lat.am.), švédský, tagalog (filipínský), tamilský, telužský, thajský, turecký, ujgurský, ukrajinský, urdský, velšský, vietnamský a vlámský.

NOVÝ! MAC OS X i Intel CPU podepřít!

NeuroTran za Apple Macintosh je ted' kompatibilní s Mac OS X (10.2.X - Jaguar, 10.3.X - Panther, 10.4.X - Tiger, 10.5.X - Leopard, 10.6.X - Snow Leopard, 10.7.X - Lion i 10.8.X - Mountain Lion) i Intel CPU.

Požadavky na systém

Abyste používali Mac NeuroTran musíte mít Mac OS 8.0 nebo novější fungující na Power PC G3 nebo vyššímu s nejméně 64MB RAM a mezi 50MB a 200MB volného místa na hard disku záležející na instalovaném jazykovém páru. Pro ne-anglickou jazykovou podporu (například středoevropskou, japonskou, ruskou, atd.) musíte používat Language Kits které byste měli mít na Mac OS CD.

 

Pokud chcete dostat více informací o našich ostatních produktech a službách které pracují na jiných platformaách, prosíme vyberte zde:

 

Ceník a on-line objednávka

Pro informace o cenách a on-line objednání, prosíme kliknete zde.

Altre informazioni

Pokud máte otázky, prosíme pošlete nám e-mail kliknutím zde: [email protected]