PalmTran - Překladač a slovník na Vaší dlani

Hlavní stránka German German French Italian Hungarian Czech Croatian Portuguese Español Greek Chinese Simplified Chinese Traditional Arabic Hebrew Hindi Russian Vietnamese Korean Japanese

Uživatelé kteří mají hardware kompatibilní s Windows CE, Pocket PC, Pocket PC 2002, Windows Mobile 2003, Windows Mobile 5 a Windows Mobile 6 (například Compaq iPaq, HP Jornada, Handheld PC, Toshiba e310, Toshiba e740, ASUS MyPal A600, Fujitsu Pocket LOOX, Zayo A600, NEC Mobile PRO 300E, atd.) prosíme podívejte se na PocketTran™ a kliknete zde.

Co je PalmTran™?

PalmTran™ je softwarový překladač z/do albánský, arabština, bosňácký, brazilská portugalština, bulharský, čínský, chorvatský, český, dánský, nizozemský, anglický, portugalština, filipínský/tagalog, finský, flámský, francouzský, německý, řecký, hindský, maďarský, islandský, italský, japonský, korejský, laoský, latinský, norský, polský, rumunský, ruský, srbský (latinka a cyrilice), slovinský, španělský, švédský, turecký, ukrajinský, vietnamský a velšský.

PalmTran™ pracuje na hardwaru kompatibilním s Palm OS 3.5 nebo vyšší:

 
PalmTran v akci PalmTran™ překládá:
  • slova
  • fráze
  • věty
  • SMS zprávy
  • e-mail
  • WWW stránky
a jiné texty.

Úspora času

Četné experimenty které dělala naši firma ukazují že PalmTran může ušetřit do 80% Vašeho drahocenného času během překládání a kdy nemáte přístup počítači.


Cena: 1.500,00 CZK
 

Kolik slov má PalmTran™?

Záležející na jazykové dvojici PalmTran má mezi 30.000 a 200.000 slov (hesel) na každé straně slovníku. Má mezi 120.000 a 800.000 překladů, záležející na jazykové dvojici.

Překladové kroky v PalmTran™-u

Pokud chcete přeložit slovo, frázi, text, SMS zprávu, e-mail, WWW stránku nebo něco podobné, musíte vybrat text, potom Edit->Copy, otevřít PalmTran a potom Edit->Paste.

 

 
PalmTran ikona na Palm OS PalmTran překlad z angličtiny do němčiny PalmTran překlad z angličtiny do francouzštiny
PalmTran ikona na Palm OS PalmTran překlad z angličtiny do němčiny PalmTran překlad z angličtiny do francouzštiny
 

PalmTran překlad z francouzštiny do angličtiny:

 
PalmTran prěd překlad PalmTran během překlad PalmTran prěd pozménění
PalmTran prěd překlad PalmTran během překlad PalmTran prěd pozménění
 
PalmTran během pozménění PalmTran během pozménění PalmTran během pozménění
PalmTran během pozménění 1 PalmTran během pozménění 2 PalmTran během pozménění 3
 
PalmTran po pozménění PalmTran po překladů
PalmTran po pozménění PalmTran po překladů

Můžete přidávat neomezený počet nových slov a frází, co je zvláště zajímavé pro uživatelé kteří musí překládat technické texty. Přidáváním vašich překladů můžete značně zlepšit překladovou správnost.

 

Jak použivat PalmtTran™ v komunikaci s osobou která nemluví váš jazyk a vy nemluvíte její?

Úkol: Přejete si jiné osobě něco říct

Krok 1: Napište co si přejete jiné osobě říct v Source... textbox. Doporučujeme že se naučíte používat Graffiti.

Krok 2: Dejte osobě Váš Palm nástroj a ukažte ji jak si může perem Stylus vybrat alternativní překlady.

Úkol: Jiná osoba si přeje něco Vám říct

Krok 1: Musíte osobě ukázat jak může používat klávesnici. Učit ji jak používat Grafitti by byla namáhavá a sporá práce.

Krok 2: Osoba musí napsat to co si Vám přeje říct v Source... textbox. Doporučujeme že jí rychle ukážete metodu vložení klávesnicí protože učení Grafitti by Vám mohlo vzít dost času.

Krok 3: Osoba Vám dá Palm nástroj zpátky a Vy si stylus perem vyberete alternativní překlady.

Ta metoda stačí pro komunikaci mezi osobami které nemluví stejný jazyk. Jediný problém (když tomu vůbec můžeme tak říkat) je v tom jak rychle můžete instruovat jinou osobu metodou "ukaž a udělej". Avšak to je nejlépe udělat tak že osobě ukážete několik příkladů, a podle našich experimentů to trvá kolem jedné minuty, když jste se rozhodli pro metodu vstupu pomocí klávesnice.

Drahocenný rys PalmTran-u je to že on stále sleduje Váš výběr překladů a tím způsobem stále učí. Počet alternativních překladů, stejně jak počet nových přidaných slov je omezen jen kapacitou paměti ve Vašem PalmTran nástroji.

 

 
 
PalmTran™ v akci
 

Kompatibilita

PalmTran™ je 100% kompatibilní s Palm OS 3.5 nebo vyšší.

Licenční číslo

Kvůli ochraně před softwarovým pirátství (v mnoha zemích více než 80%) během prvního využití PalmTran-u, program Vás požádá o licenční číslo. Aby dostali Vaše licenční číslo, musíte nám poslat referenční číslo z šedého textového poli na Vaší obrazovce. Referenční číslo bude mít 9 číslic a bude začínat písmenem P. Prosíme Vás, pošlete nám Vaše referenční číslo e-mailem na: [email protected]. Bez referenčního čísla nebudeme mít možnost poslat Vám Vaše jedinečné referenční číslo.

 

Pokud chcete dostat více informací o našich ostatních produktech a službách které pracují na jiných platformaách, prosíme vyberte zde:

 

Ceník a on-line objednávka

Pro informace o cenách a on-line objednání, prosíme kliknete zde.

Altre informazioni

Pokud máte otázky, prosíme pošlete nám e-mail kliknutím zde: [email protected]