przed 1878

prehistoria

1878-1905

zapłata

1905-1940

droga i Rygiel

1940-1955

zły Czasy

1955-1965

transformacja

1965-2000

rozprzestrzenienie

2000-Teraz

nowoczesny

ognisko domowe

 

 

ERA Ja: PRZED 1878: Prehistoria

To jest ten magazynowanie od pewien miasto który skakał w górze wśród ten podzwrotnikowy liściei bagna od Floryda brzegi od ten Zatoka od Meksyk, około trzydzieści mile północod Ubijać i St. Petersburg W tych tylko otoczenie był urodzony Hudson, Floryda w 1878. Ekonomicznie, Hudson ma miał pewien kontroler kariera. "ten miasto urósł powolia następnie doświadczony pewien bom, wtedy był leżał plackiem na ziemi. Człowiek puszka metalowa nauczyć się dużo zhistoria tutejszy, wszystko jedno jak często jeden jest w dół, on puszka metalowa zawsze przyjść w tyłjeśli ten właściwy wysiłek jest wyrażać naprzód"

PEWIEN zadziwiający liczba od ludzki istoty ów mieć wiedział ten ziemia. Tam mieć wyrównywać byłkilka sławny ci. Dzienne zapiski dokumentacja od Hernando De Soto i Sutener De Leoncin (1513), obydwaj Hiszpański explorers,state  ów oni obrócony ten Pithlachascotee Rzeka i co jest teraz północno-zachodni Pascal hrabstwo Przed Isaac Hudson przybyły tutaj i założony ten miasto, ten podzwrotnikowyziemiabył ten odwiedzać od niespodziewany zwierzęta, i późniejszy (1700's) Nasienny Hindusi... wtedy urwis piraci... troskliwy Wojna domowa blokować biegacze... i ostatecznie, zdecydowany osiedlać poprowadzony przyMr. Hudson się.  piraci byliśmy tenpierwszy phantomlike koncern wobec odwiedzać tych brzegi, różnie z the1600 -1800's.

                 

 

Tych rzeczywisty życie piraci byliśmy żeglarstwo mężczyźni, który używany tłum wloty, facecii zalewiska od ten przyszły Hudson pod kątem zabezpieczenie- w górze podczas ich nielegalny zakres działania. Tych zaćmiewanie figury zaangażowany do pracy ten rozległość od ten unpatrolled Zatoka gdzie tambył mały zaryzykować od dostawanie chwytać. Krowa Rzeka, Koń Wyspa, Hudson Ujadać,Cedr Wyspa, Bagnet Punkt, Fillmun's Zalewisko, Senny Laguna... w tył wtedy tychpunkty orientacyjne pod kątem miejscowy łódź miał nie imiona wcale. I tak, tych piraci Zrobiłpogrzebać zmarłego skarbnik. Koń Wyspa jest ten na miejscu nadmieniony najliczniejszy często równie ten miejsce pogrzebaniaod bogactwo z przyćmiony miniony. Faktor albo fikcja? Stary Hudson rezydenci wola świadczyćdo faktor ów Koń Wyspa używany do spekulant grający na zniżkę ten blizny od dużo kopanie przy skarbnikmyśliwi dlaczego Obajtych myśliwi byliśmy zainspirowany a propos stary składowanie... albo oni byliśmy ten potomek od ten piraci osobiście... albo może być wyrównywać społeczeństwo który miał pewien skarbnik mapa w klasa wobeczlokalizować ten zyski? We'll staż nigdy znać, oprócz ktoś był robienie an wstrętnylos od kopanie od wyspa.

    "podczas ten Wojna domowa (1861-65), Floryda był obowiązek od ten Zjednoczyć się Stanyod Ameryka, walczący w stosunku do ten Stany Zjednoczone Ameryki Północnej.2"  ten Konfederacja używanyten Hudson przybrzeżny powierzchnia pod kątem ten ścisły ten sam rzeczy ów ten piraci zrobił wcześniej... wobec ukrywać się i wykonywać ich ukradkowy manewruje. Milczący, goastlike wstęga od Południowy bojownicy,działanie po największej części przy noc, podkradał życiowy materiały nie związane z produkcją miniony Unia kanonierka patronka wszystkonaprzód ten Pascal linia brzegowa, rezygnować ten cel od dostawanie im wobec rezydenci znajdujący się w głębi krajuwalczący przy miejsca podobny Vicksburg. Sól był pewien większy konieczność i ono był dostałprzy co byłby późniejszy nazywać się 'Port Bogatszy z tyłu Gulfview Aleja zacieniona przy ten 'Old Sól Mój

 

   

 

Zapamiętać, ten powierzchnia był wciąż just pewien obszerny napinać od dzika przestrzeń i woda. Ostatecznie,niektórzywcześniej Biały osiedlać z inny strony od Floryda przybyły przez ten powierzchnia w ten1860's-70's a propostylko path,the  Wilk morski Droga w Port Bogatszy. Oni używany do ryba przy Zachodnie Wybrzeżei puszczać sól woda parować w rondle. Czas i Nasienny Hindusi mieć pogrzebanyich zmarły tutaj skoro ten 1300's i 1700's poszczególnie. Absolwent Indyjski cmentarz jest umieszczony przyWdzięk Pamiątkowy Ogrody, od zachód strona z nas 19 nearDenton  Ave., w Hudson.

 

 

Themarker  od ten Indyjski Cmentarz przy Wdzięk Pamiątkowy Ogrody od NAM 19

 

 

 

 

Najbliższyrozcinanie Zapłata od ten Ratusz------------>

 

 

przed 1878

prehistoria

1878-1905

zapłata

1905-1940

droga i Rygiel

1940-1955

zły Czasy

1955-1965

transformacja

1965-2000

rozprzestrzenienie

2000-Teraz

nowoczesny

ognisko domowe

 

\