Ognisko domowe

Bernard Fernandez

 


Opłacony z góry pod kątem ten Lord Niebawem Powrót!
"5 Czasy w Niebo i Piekło"

przyBernard Fernandez

Bernard Fernandez MP3 Bernard Fernandez WMA

Język angielski (MS- Wyraz .DOC)  /  
język angielski()
Polski Tłumaczenie (MS-Word.DOC) polski polski() Polska

Rosjanin HTML

 


http:/www.freecdtracts.com/świadectwo/bernarda_fernandez.html

/

Ten tekst jesteś około wobec przeczytać, jest ten pierwszy obowiązek od ten świadectwo od siostra Bernard Fernandez, kim on był uprzywilejował zostać wziąć przy Jezus Chrystus wobec wizyta ten najbliższy świat 

Trzaskać u flaga pod kątem tłumaczenie

Serbia romański Rosja niesumienny partner Brazylia Słowenia Grecja Dania porcelana 1/2 esperanto
phillipines Islandia Indonezja Finlandia Norwegia Szwecja Chorwacja Węgry Polska chek BułgariaTo jest TEN ŚWIADECTWO Mojego PIERWSZY Dziennik

    Równie JA był nie czucie dobrze ów rano, mój mąż odmówiony wobec zostawiać mi u mój własny i zabrać się do dzieła. JA powiedział jego ów JA był nie sam. Za on zostawiać, JA pilśń ów JA był umierający. Tak JA zdecydowany wobec telefon niektórzy mojego przyjaciele, i mój teściowa. Mój matka- w-law odpowiedziałem: "Bernard, Bóg wola błogosławić ty dziś, czynić nie bać się". Ten sam odpowiedź pochodzić z inny brat w Chrystus ów JA telefon, oprócz on dodatkowy: "Bernard dostać w górze z twój łóżko i wychwalać ten Lord, krzyczeć do niego i chwalić Jego".

    Tak, pomimo mój brak od siła JA płaczący do Lord powiedzenie: "Lord Jesteś mój siła, przyjść i współpracownik mi". JA wypróbowany wobec stoisko w górze, oprócz mój siła zostawiać mi. Mój wyrażać kulisy nie dłuższy być słyszał oprócz w mój dusza JA był płacz do Lord wobec współpracownik mi skoro JA był umierający. Nagle mój pokój był oświetlony w górze od pewien światło który spojrzał podobny pewien zapalić. Bezpośrednio mój strach niknął i JA piłować anioły malejący i chodzić w mój pokój. JA kulisy słyszeć im rozliczać rozmawianie do siebie, i nagle pewien cudowny trwający ukazując, liczniejszy cudowny niż anioły. On był ubrana na biało rezygnować pewien złoty szarfa. U Jego skrzynia był pisemny w złoto: "wierny I Prawdziwy". Jego stawić czoło był przedstawienie delikatność i Miłość. Jezus ten CHRYSTUS był wobec mi, królowi od królowie i ten Lord od dobra ziemskie. Błogosławiony być Jego wymienić!

    Jezus przybliżony mi, pomylony mój głowa i powiedział mi: "JA jestem Jezus który umarł pod kątem ty. Patrzeć na tych znaki w mój dłoń, oni są wciąż tam pod kątem ty. JA przybyły w dół z mój tron od sława wobec zwrócić się ty; tu są dużo rzeczy w twój życie wobec wyrażać prawy. Jesteś Łazy i porywczy. Nadto, JA czynić nie potrzeba 25% Chrześcijański ani 95%, oprócz 100%. Jeśli ty potrzeba wobec iść do niebo, masz zostać święty równie JA siebie jestem święty; JA przybyły wobec wziąć ty pod kątem pewien dziennik".

Nowy York Wielkie miasto    JA cena żądana Jego: "Lord czy to pewien misjonarz dziennik?" On odpowiedziałem"Nie". Wtedy On brał mi przy mój dłoń i podniesiony mi w górze, i mówił do mi rezygnować prostota i Miłość. On przyniósł mi o ile mój Windows, On spojrzał przy dzielnica handlowa Londynu od Nowy-York i JA piłować smutek u Jego stawić czoło. On płakał i powiedziany: "Masz ci jest dobrze wygłaszał, oprócz społeczeństwo czynić nie podane. Ten grzech miejscowy ma osiągnął Mój Ojciec".

    Dzielnica handlowa Londynu był zarozumiały homoseksualne; pośród im byliśmy Politycy. Ten Lord powiedział mi: "To jest inny Sodomia, oprócz JA jestem żywy i ten judgments mojego Ojciec wola niebawem stać się płatnym u ten wielkie miasto". Wtedy JA dzwonił po umarłym przed ten Lord chwila płacz i On powiedział mi: "Czynić nie bać się. Podczas judgment stać się płatnym u ten świat, mój Kościół wola nie dłuższy być u ziemia". On wtedy poprowadzony mi znowu wobec mój łóżko i cena żądana mi wobec telefon pewien brat z mój zebranie. On dał mi ten wymienić od ten wtedy brat. On wtedy cena żądana mi wobec narrator jego ów mój duch byłby zostać ogłoszonym mojego ciało, i ów oni nie powinno przynosić mój korpus do szpital albo do wszelki pogrzebowy ceremonia. Zamiast, oni powinien narrator mój mąż wobec wielka aglomeracja przedsiębiorstw ten jeden który jest ten Zmartwychwstanie i ten Życie ( typowy Anglik 11: 25). Ten Lord powiedział mi znowu: "JA który dawać życie, O ile dobrze zrozumiałem twój duch oprócz będziesz przyjść w tył i narrator ten narody wobec wielka aglomeracja przedsiębiorstw mi pełno. Ten jeden który wierzy w mi wola nigdy umierać" (typowy Anglik 1126:). On napięty Jego dłoń i JA piłować ów inny ciało przybyły z mi. JA był ubrana na biało i JA był świecenie podobny ten Lord, On powiedział mi: "spojrzenie To jest ten ciało ów Chrześcijanie którysłuchać masz ci wola niebawem mieć".

    JA urzeczywistniony ów JA kulisy przejść ten ściany. Ten Lord kim on był dzierżawa mi przy mój dłoń powiedziany: "Spojrzenie"! Podczas JA uruchomić, JA piłować mój ciało rezygnować duch. On wyjaśniony do mnie ów mój fizyczny ciało był bezwartościowy, ono był nic tylko kurz, i ów przy śmierć ono wola zostać kurz znowu, równie wszelki fizyczny ciało. On dodatkowy ów ten nowy ciało JA miał był pewien sławny jeden który jest ten duch On dał wobec człowiek. JA myśl On byłby dowodzić mi prosty wobec niebo, oprócz ono był nie ten case. My zjechał przez pewien tunel poniżej ten ziemia, i podczas przybliżając niejaki miejsce JA kulisy procent an nieznośny powonienie. Powiedziałem: "Lord JA czynić nie potrzeba wobec iść w ów miejsce". Oprócz my poszedł w tym, że; miejsce był mrok i nie wart żyjący. JA słyszał społeczeństwo udręka, płakanie i krzyczenie. Podczas my dostał do kończyć od ten tunel, my siedział u pewien skała i ten Lord powiedział mi: "Spojrzenie"! JA piłować społeczeństwo udręka. W piekło, społeczeństwo wydatki ich czas płacz, i żaden troszczy się około drudzy.

    Drogi bracia i siostry, JA just przybyły uświadomić PIEKŁO JEST Rzeczywisty. JA płakał i płakał, i podczas JA spojrzał przy ten Lord, On powiedział mi: "Zawierać u wobec co masz widział, i czynić nie zapominać ono".

    JA był patrząc przy ten piekło, i społeczeństwo byliśmy krzyczenie"au! au! To jest na zawsze! to jest na zawsze! Ból i nienawiść na zawsze i kiedykolwiek."

    JA uruchomić ku ten Lord i cena żądana Jego: "Czy jest ktoś z mój rodzina w ten piekło?" On odpowiedziałem mi"JA wola nie uznawać ty wobec zobaczyć pewien członek od twój rodzina". JA cena żądana Jego znowu: "Lord czy jest ktoś ów JA znać tutaj?" "Tak", powiedziany ten Lord i JA umożliwi ty wobec zobaczyć jego. Nagle JA piłować młodzieniec pochodzący z ten głębokości od ten piekło: Ono był Aleksander.

    Wiedziałem ten młody mężczyzna przy pewien wyprawa krzyżowa mój mąż i JA obsługiwany w Dominikański Republika. Podczas ów wyprawa krzyżowa, JA słyszał pewien wyrażać powiedzenie do mnie,"Dostać w górze, iść i spotykać Aleksander który jest bierny przy. Narrator jego nie wobec odrzucić ten przekaz, pod kątem Jestem dawanie jego pewien najwyższa oferta zaryzykować". Ten wyrażać był ten wyrażać od ten Lord choćby nawet JA zrobił nie zobaczyć Jego. JA powiedział Aleksander co ten Lord powiedział mi. To jest jak on odpowiedział: "Ty Chrześcijanie jesteście wszystko błaznuje. Ty oszukiwać społeczeństwo przy narrator im ów Jezus Chrystus jest nadchodzący, Ja, Aleksander, czynić nie wierzyć ten zostać ten rzeczywistość". JA powiedział jego: "Aleksander, Bóg daje żyć i wziąć ono daleko podczas on chce; Aleksander, będziesz niebawem umierać. On odpowiedziałem: "JA jestem także młody wobec umierać, JA wciąż mieć dużo dobry lata od święta u ten ziemia."

    Ten zaryzykować był dobrze i prawdziwie ten najwyższa oferta pod kątem Aleksander. Drogi czytelnik, co czy wie pan około sam?

    Trzy tygodnie późniejszy, Aleksander umarł chwila on był pijany. Jego przeznaczenie był ten miejsce od męczyć gdzie JA piłować jego ( piekło). Ten Biblia stany rozliczać ów pijany wola nie dziedziczyć ten królestwo od Bóg (Galatians 5: 21).

    Podczas patrząc przy społeczeństwo w piekło, JA kulisy zobaczyć Aleksander zaatakowany przy dwa wielki robaki. On był krzyczenie"au! au! au!" On był zamęczony. On rozpoznany mi i powiedział mi: "JA zaniedbany mój najwyższa oferta zaryzykować. JA jestem tutaj dziś, udręka. Podobać się, podczas ty powrót wobec ziemia, iść do mój dom i narrator mój rodzina wobec wierzyć w Jezus Chrystus i wobec słuchać Jego wyraz, byle tylko oni wola nie ocknąć się ten miejsce od męczyć."

    Wtedy ten Lord pokazany mi tysiące od społeczeństwo który byliśmy udręka w piekło, i On powiedział mi: "Otóż, niektórzy od tych społeczeństwo wiedział Mi podczas oni byliśmy u ziemia. Tu są wciąż dużo społeczeństwo u ziemia który nie posiadać się z radości ten ulica rezygnować znając gdzie oni iść. Znać ów ten droga wobec niebo jest bardzo wąski, i ono mają być węższy znowu. Tam mają być trudności u ziemia, byle tylko będziesz być równie czysty równie złoto, oprócz strach nie pod kątem JA jestem przed od ty podobny pewien potężny upoważnienie".

    JA cena żądana Jego: "JESTEŚCIE TAM CHRZEŚCIJANIE W TEN Piekło?", On odpowiedziałem: "Tak, czy wie pan dlaczego? Oni zaufany w Mi oprócz oni zrobił nie chód zgodnie z masz ci. Tu są dużo, ów Chrześcijanie który tylko zachowywać się dobrze podczas oni są w ten świątynia, wobec ich pastorzy i ich rodzina. Oprócz oni są wielce zwodzenie osobiście. Ten binokle mojego Ojciec zobaczyć wszystko i On rozumieć każdy wyraz, wszędzie jesteś.  Narrator mój społeczeństwo ówto jest czas oni żył pewien święty życie przed mój Ojciec, przed do licha i przed ten świat. Puszczać do licha ma nie prawy wobec oskarżać mój społeczeństwo; i puszczać ten świat nie punktowanie palec przy mój społeczeństwo. To jest wysoki czas my poszukiwany świętość i konsekracja"(1 Piotr 1: 14-16)

 Jezioro od Zapalić   Wtedy my poszedł gdzieś gdzie tu był pewien jezioro od zapalić. Równie byliśmy przybliżając ten jezioro, JA spostrzeżony pewien bardzo zły powonienie i ten Lord powiedział mi: "Co otóż tu jest pewien jezioro od zapalić, który jest już gotowy pod kątem do licha, ten fałszywy prorok, i ten Antychryści. JA zrobił nie opłacony z góry ten miejsce pod kątem mężczyźni, opróczwszystko ów który czynić nie wierzyć w mi równie ich Zbawiciel i ów który czynić nie żyć zgodnie z masz ci wola iść tam (odkrycie 2014:)"

    Przy ów chwila JA piłować Jezus płakanie i On powiedział mi znowu: "Tu są także dużo ów który jesteście zgubiony niż ci który iść do niebo". Wtedy Jezus pokazany mi ten liczba od społeczeństwo który byliśmy umierający w pewien protokółowac przebieg zebrania i On powiedział mi: "Spojrzenie! Jak dużo jesteście zgubiony! Mój Kościół jest spanie wysłać to że Ona ma otrzymywać mój władza; Ona ma masz ci i Duch Święty, opróczOna jest spanie. U ziemiatu są społeczeństwo który wygłaszać kazanie ówPiekło nie wymaga nie istnieć. Iść inarrator im ów ten miejsce jest rzeczywisty".

    JA był bardzo daleki z ów miejsce, oprócz JA kulisy czuć ten upał. My zostawiać ten Hades i my poszedł wobec niebo. My trzymany u chodzenie i poszedł do drugi niebo. W tym, że niebo ten Lord pokazany mi ten słońce i ten gwiazdy i On powiedział: "Patrzeć na tych gwiazdy, JA zawołać każdy jednej z im przy jego wymienić. Czy zobaczyć ten słońce, to jest przy mój władza rzeczywiście blaski obydwaj od sprawiedliwy i niegodziwcy. Oprócz tam wola przyjść pewien dzień podczas ten słońce wola nie dłuższy świecić się, wszystko mają być ciemność".

    My poszedł wyższa oferta i osiągnął ten niebo gdzie Bóg żyje. Tu byli, piękny domy. Ten ściany od ów domy byliśmy bardzo wysoki, od czysty złoto i od drogocenny kamienie. Tu byli dwanaście wrota od perły, rezygnować dwanaście anioły przy ten wrota. JA myśl JA kulisy nie iść w, oprócz ten Lord spojrzał przy mi i powiedziany: "Czy potrzeba wobec wybrać za swój zawód? " "Oh tak Lord! JA rzeczywiście potrzeba to."  "Wtedy dostać w, pod kątem JA siebie jestem ten drzwi" (typowy Anglik 109:).

    Przy ów chwila Byłem w przez pewien drogocenny brama i JA piłować pewien ogród od wspaniały kwiaty. "Czy potrzeba wobec wybrać za swój zawód ten ogród? Wtedy wybrać za swój zawód Mam opłacony z góry ten pod kątem ty i ja mój społeczeństwo". Podczas JA odmierzony w, JA rozpoczęty wobec okazja niektórzy kwiaty i wobec umawiać się z niektórzy grona. JA był kolejny w ten ogród podobny nieco dziewczyna. Ten kwiaty JA okazja miał dużo kolory rezygnować pewien bardzo miły powonienie. Następnie, ten Lord wywołany ktoś. Ono był an anioł, silny i tak piękny ów JA kulisy nie opisywać. Ten Lord powiedział mi: "Czy zobaczyć ten jeden, on jest ten Archanioł Michał, on jest ten jeden który blacha ołowiana do krycia dachów mój armia. Spojrzenie znowu!" JA piłować pewien potężny armia u konie i ten Lord powiedział mi: "To jest nie jeden ludzki armia, oprócz mój Ojciec. Ten armia jest przy ten rozporządzenie Chrześcijanie który jesteście RZECZYWIŚCIE odrodzony; czynić nie strach, pod kątem to jest liczniejszy potężny niż ten jeden który jest w ten świat".

    Wtedy On pokazany mi inny anioł. "Ten jeden jest ten posłaniec od Chrześcijanie który słuchać masz ci". JA był zadowolony wobec słyszeć ów. Jezus powiedział mi: "Być uważny! JA jestem ten Bóg od Abraham, ten Bóg od Zwiać, ten Bóg od Eliasz, ten Jeden który spowodowany zapalić wobec stać się płatnym z niebo; Mam nie zmieniony  JA jestem zamierzać uwidocznić ty ten warunkować w który mój społeczeństwo żyć w tych najwyższa oferta czasy mają dostał zostawiać". Ten Lord powiedział mi: "Być bardzo troskliwy około ten rzeczy Jestem zamierzać uwidocznić ty". JA piłować Chrześcijanie który byliśmy słaby i zmęczony. Ten Lord cena żądana mi ten pytanie: "Czy być przekonanym, że JA puszka metalowa wziąć ten Kościół daleko w jego obecny wyrażać?" Wtedy On powiedział mi,"Chrześcijanie ów JA wola wziąć daleko ze mną mają być sławny, triumfujący, bez skazy, nienaganny. Pośród mój społeczeństwo tu są lies, brak od miłość, mój społeczeństwo jest podzielony. JA pokazany ty ten warunkować od Chrześcijanie w tych najwyższa oferta czasy; Teraz Jestem zamierzać uwidocznić ty jak ten wcześniej Kościół żył. Ów bracia i siostry byliśmy wypełniony rezygnować ten sława od Bóg. Oni stale pościł i prosił; oni wygłaszał masz ci rezygnować wszelki strach. Skoro obecny Chrześcijanie pomyśleć ów Mam zmieniony, oni także pomyśleć ów Duch Święty ma zmieniony. Ten wielki błędnie tłumaczyć od Chrześcijanie dziś jest faktor ów oni żyć pewien rutyna życie, roślina przy człowiek. Więc mają zapomniany ów ten wiadomości jesteście z Święty Duch i z powyższy. Narrator mój służba domowa, ten pastorzy ów czas ma ocknąć się wyrażać z tyłu ów rutyna programy. Jeśli oni czy, wola zobaczyć ten władza od Bóg w twój środek, Duch Święty kim on był oczywisty w ten wcześniej Kościół. On wola wypełniać znaki, cuda i cudy w wielki liczba, powodujący zmarli wobec wstać. Duch Święty jest wciąż ten sam, to jest ty który mieć zmieniony".

    Chrześcijanie, to jest wysoki czas ty przybyły w tył jak żywy od ten wcześniej Kościół.

    JA wtedy zostawiać ten piękny ogród i poszedł do miły ulica od Złoto i ten Lord powiedział mi: "Dotknąć! Tak to jest czysty Złoto. Iść i narrator mój dzieci ów BARDZO Niebawem, oni są zamierzać nie posiadać się z radości tych ulice od złoto a propos dłoń od ten Jeden który daje życie (odkrycie 2110:-15)"

    Oh! Jak wielki to jest wobec nie posiadać się z radości ów ulice od złoto! Następnie JA piłować pewien wspaniały Tron otoczony przy Anioły, Archanioły i Seraf. Oni byliśmy przedłużenie chwalenie Bóg, ten Jeden kim on był od Tron, powiedzenie: "święty, Święty, Święty jest ten Lord Boże Wszechmogący; niebo i ziemia jesteście wypełniony rezygnować jego Sława. amen "Czas ma ocknąć się podnieść w górze święty dłoń do mi i wychwalać mi". W tym samym czasie JA gestykulować rzeka od ten woda od życie przypływ morza z Tron. JA także gestykulować drzewo od życie i przy inny kończyć JA gestykulować tęcza i ten rzeka od kryształ. Wtedy, JA cena żądana ten Lord: "który jest od tron?" On odpowiedziałem: "To jest mój Ojciec, ten Lord od Zastęp". JA powiedział Jego: "Puszka metalowa Rozumiem ten Ojciec", "Nie to jest jeszcze nie czas", ten Lord odpowiedziałem.

    Choćby nawet JA zrobił nie zobaczyć ten Ojciec, ten Jeden kim on był od tron był Potężny. JA piłować grzmot i błyski od błyskawica pochodzący z ten tron i JA słyszał chwali. Jezus powiedział mi: "Czy słyszeć tych chwali? Tych jesteście ten chwali od ów który jesteście odkupiony". JA piłować siedem anioły, każdy jednej z im dzierżawa pewien złoty puchar; i siedem drudzy ( anioły), każdy dzierżawa pewien trąba. "Lord, który jesteście tych anioły?" Ten Lord odpowiedziałem: "Ten siedem puchary ów ten anioły zawierać jesteście wypełniony rezygnować ten gniew od Bóg. Oni wola niebawem być lał na zewnątrz i podczas ten trąbki zdrowy, mój Kościół ( ów Chrześcijanie który żyć zgodnie z ten wola mojego Ojciec) mają być chwytać w górze. Oni wola nie dłuższy być u ziemia podczas ten wielki cierpienie. Przed ten Antychryści manifesty okrętowe się, ten człowiek od grzech, mój Kościół wola słyszeć ten najwyższa oferta trąbki zdrowy, i oni wola spotykać mi na fali (1 Thessalonians 416:).

    JA był tam, Drogi przyjaciel, wobec pewien wielki tron, i JA zrobił nie mieć wszelki pojęcie od czas. PEWIEN chwila późniejszy Jezus pokazany mi jak Jego Kościół ( ten prawdziwy wierni) mają być chwytać w górze! JA piłować w ten wizja, tysiące od społeczeństwo znikający. Ten zdarzyło się świat- szeroki, i TV i radio dał ten nowiny od ten zniknięcie. Gazety rezygnować ( wielki nagłówki w czerwony), także przyniósł na zewnątrz ten nowiny. Ten Lord powiedział mi: "Ten nowiny wola niebawem zdarzyć się". Jeśli ten judgments mojego Ojciec mieć jeszcze nie przyjść na ten ziemia, to jest z powodu wierzący Chrześcijanie, ów który rzeczywiście miłość me."

    Następnie, JA gestykulować zjawienie się od ten człowiek od grzech. On był powiedzenie do mieszkańcy od ten ziemia: "Jestem niesienie ty pokój i kasa" i bezpośrednio społeczeństwo zapominał ten wypadek ów miał just wziąć miejsce. Jezus powiedział mi: "Spojrzenie troskliwie!". JA piłować w ten wizja ten siedem anioły rezygnować ten siedem puchary. Drogi przyjaciel, co był wydarzenie był trudny wobec opisywać; JA gestykulować anioły lanie na zewnątrz ten siedem puchary od ten gniew od Bóg od ziemia. Trąbki rozpoczęty brzmiący. Bóg był lanie na zewnątrz Jego judgments od mieszkańcy od ten ziemia, i cały kraje zniknął. Ten Lord powiedział mi: "Spojrzenie! Wszystko tych społeczeństwo byliśmy obowiązek mojego Kościół, niektórzy byliśmy pastorzy". Ponieważ JA zrobił nie pełno rozumieć ten, JA cena żądana ten Lord: "Jak to się dzieje, że twój społeczeństwo zostały zostawiać tak liczny w ten wielki cierpienie? Jak to się dzieje, że tu są także pastorzy pośród im, ów który wygłaszał twój wyraz?" Jezus odpowiedziałem: "Tak, oni miał wygłaszał masz ci, oprócz oni nie byliśmy żyjący w zgodność rezygnować masz ci." Wtedy ten Lord dozwolony mi wobec zobaczyć inny mnóstwo od pastorzy, i On powiedział mi: "Ów pastorzy nie byliśmy wygłaszanie kazania masz ci rzeczywiście pisemny. Oni myśl ów masz ci był nie przystosowany do ich stulecie. Oni miał zbyt wiele łaska wobec ów który byliśmy ustalony dużo dziesiąte części, ponieważ oni byliśmy liczniejszy zainteresowanie w materiały. Iść i narrator mój służba domowa ów JA jestem ten Jeden który wywołany im, i ów Srebro i Złoto należeć do mi i JA dawać im zgodnie z mój wielkość i sława. Narrator im wobec wygłaszać kazanie masz ci rzeczywiście pisemny. Oni są dużo, ów który dawać inny interpretacja do mojego wyraz. Masz ci jest masz ci, i żaden puszka metalowa zmieniać ono. To musi być wygłaszał rzeczywiście pisemny. Tu są dużo pośród mój społeczeństwo który wykrzywić masz ci pod kątem ich własny zysk".

    Następnie, my wchodzić pewien próżnować w tym, że nowy Jerozolima i ten Lord powiedział mi: "Co otóż jest raj". W Raj JA gestykulować apostołowie i JA cena żądana ten Lord, Lord gdzie jest Abraham? JA był oczekujący wobec zobaczyć i stary człowiek, oprócz nagle JA piłować młodzieniec stary około 25 przybliżając i Jezus powiedział mi, to jest Abraham, ten ojciec od Wiara.

    Ten Lord wywołany pewien przepiękny kobieta rezygnować an niewypowiedziany piękno, podobny wszystko ów JA piłować tam, i On powiedział mi: "To jest Maria! Iść i narrator każdy ciało ów Maria nie jest ten Królowa od niebo. Królowi od niebo jest Ja, królowi od królowie, i ten Lord od dobra ziemskie; ten Jeden który mówi: "ja JESTEM TEN Droga, TEN RZECZYWISTOŚĆ I TEN Żyć. (typowy Anglik 14: 6-7). Iść i narrator ten ZAWIĄZANE RODZAJ LUDZKI ów tam nie czyściec, pod kątem jeśli tu był jeden, JA byłby mieć pokazał ty. Zamiast, tu jest piekło, ten jezioro od zapalić, ten drogocenny Jerozolima, i ten raj który JA pokazany ty. Oprócz narrator im ów tu jest nie czyściec; narrator im ów To jest PEWIEN LEŻEĆ Z Diabeł, Tu jest NIE Czyściec".

    Wtedy ten Lord poprowadzony mi wobec pewien zapas od korony. "Tych jesteście korony od życie". Ten Lord cena żądana mi: "Co czy zobaczyć?" JA piłować mój miejscowy Kościół, ten wierni od ów wspólnota, śpiewanie i wygłaszanie kazania, wtedy JA cena żądana Jezus: "Dlaczego jesteście ten imiona od ten wierni mojego wspólnota nie pisemny w ten książka?" I On powiedział mi: "Z powodu ich grzech od ziemia". Mimo wszystko ten ten Lord dozwolony mi wobec przyjść w tył u ziemia.

Teraz, JA JESTEM Zamierzać A przy okazji MÓJ DRUGI Podróż

    Pewnego dnia byliśmy przy pewien modlitwa zebranie, byliśmy dwadzieścia w liczba. Jak zwykle, my rozpoczęty przy chwalenie i czczenie ten Lord.

    Nagle my pilśń ten obecność od Bóg. Ono był tak potężny jak gdyby byliśmy od dzień od Zielone Świątki. JA zapamiętać ów mój mąż matka, który jest dobrze zaawansowany w wiek i bardzo oddany w ten praca od ten Lord przybyły do mnie i powiedziany: "Bernard, let's utrzymywać ten hałas w dół podczas ten wychwalać pod kątem jesteśmy wykonaniem dużo hałas". Była prawy, ponieważ ten wychwalać był podobny pewien zdrowy od wodospad. Równie JA był około wobec zapytać mój bracia wobec utrzymywać ten hałas w dół, JA słyszał ten Lord narrator mi: "Don't powiedzieć coś! W ten świat, podczas społeczeństwo jesteście wykonaniem hałas, nikt troszczy się, dlaczego wtedy powinien ty zatykać ten wychwalać?" My wtedy przewożący u chwalenie i czczenie ten Lord, i JA pilśń ów coś wielki byłby zdarzać się. Nagle JA zapamiętany co ten Lord powiedział mi u mój pierwszy dziennik: "I'll przyjść w tył pod kątem ty".

    Nagle JA piłować pewien jasny światło trasowanie rozpływowe mój ognisko domowe. Mój bracia także gestykulować światło, i oni wszystko dzwonił po umarłym w dół przed ten Prawdziwy i Wierny Bóg. JA zrobił nie znać co wobec czynić, i JA just stał wciąż. Ów światło stał się jaśniejszy, i brał pewien ludzki wchodzą w skład. JA miał wobec mi ten Lord Jezus Chrystus kogo spojrzenie był piękny i zarozumiały miłość. U ziemia, Mam nigdy widział taki piękno u pewien prawdziwy mężczyzna stawić czoło. On przybyły zamykający wobec każdy mojego bracia. Równie JA był około wobec narrator mój bracia ów ten Lord przybyły dla mnie JA rozpoczęty rozmawianie w języki. (1 Koryntianie 1439:-40)

    Ten Lord przybyły zamykający do mnie. Just przy patrząc przy mi, mój duch zostawiać mój ciało. JA był na fali i JA piłować co był wydarzenie w mój dom. JA piłować społeczeństwo donośny mój drzwi dzwon, i podczas mój mąż poszedł wobec odpowiedź, dwa policjanci byliśmy przy ten drzwi. Ten policjanci powiedziany: "My słyszał ów pewien pani umarł tutaj; oto dlaczego my przybyły". Mój mąż powiedział im nie, tutaj my spotykać wobec kult i wychwalać ten Lord. Ten policjanci zrobił niemożliwe wierzyć, oprócz oni kulisy nie wchodzić. Powiedzieli: "W porządku, prowadzić oprócz czynić nie zrobić dużo hałas". JA był na fali podczas JA piłować wszystko ten.

    Jezus brał mi przy dłoń i my poszedł wobec ten Dominikański Republika. Podczas my osiągnął dzielnica handlowa Londynu, ten Lord powiedział mi: "Tu są dwa wielki grzechy nasz kraj zobowiązanie przed mój Ojciec, czary i bałwochwalstwo". JA gestykulować społeczeństwo od ów kraj kolejny za czarodzieje i fetysz...

Wenezuela    Następnie ten Lord przyniósł mi wobec Wenezuela i wobec Meksyk. W Wenezuela, JA był na fali rezygnować Jezus, oprócz JA piłować społeczeństwo uruchomić wobec magia, fetysz, i wobec czary. W Meksyk JA piłować społeczeństwo zebranie i czczenie demony. Ten Lord powiedział mi: "Ten przerażenie od ten grzech ma osiągnął mój Ojciec. Ten pierwszy znak JA dawać równie pewien przestroga ach tak? tam mają być an trzęsienie ziemi w Meksyk jeśli ten mieszkańcy od ten kraj czynić nie żałować i przyjść w tył do mnie". Podczas JA przybyły w tył u ziemia, Byłem wobec Meksyk i dał ten przekaz. Ludzie zrobił nie podane i świeżo tu był pewien straszny trzęsienie ziemi w Meksyk.

    Podczas byliśmy wciąż na fali, ten Lord powiedział mi ów ten dłoń jego Ojciec zostały napięty na zewnątrz na ten mieszkańcy od ten ziemia. JA gestykulować morze rezygnować olbrzymi fale, bycie podobnym pewien potwór. JA także piłować huragan wydarzenie u ziemia. JA cena żądana ten Lord: "Lord co wola zostać od Chrześcijanie podczas wszystko ten zdarzyć się?" On odpowiedziałem: "Iść i narrator im ów, pod kątem ów który jesteście wierny do mnie, nikt od ich włos mają być pomylony". Następnie ten Lord przyniósł mi wobec inny miejsce, JA piłować miejsca gdzie ten ziemia był rozszczepiać. Ten Lord powiedział mi: "Dużo kraje wola niebawem być wycierać na zewnątrz". Wtedy my zostawiać ów miejsce i poszedł wobec inny miejsce gdzie wody byliśmy w ruchu. My poszedł przy tych wody przez pewien tunel i osiągnął ten głębokości od ten ziemia. JA piłować wielki drzwi. Ono był nie ten sam równie ów JA piłować podczas mój pierwszy dziennik. U tych drzwi byliśmy wielki łańcuch. Ten Lord poszedł wobec ten drzwi, i za on miał wyjęty ten łańcuch, On puszczać mi w przez ten tunel.

    Drogi bracia i siostry, JA piłować tysiące od społeczeństwo, rezygnować ich głowa w dół, noszenie porwał kupiec handlujący tekstyliami. Oni byliśmy łańcuch, rezygnować wielki łańcuch kogo hałas kulisy dowodzić wobec głuchota. Wtedy Powiedziałem: "Lord, co nie wymaga ten średnia arytmetyczna?" On odpowiedziałem: "Wszystko tych mężczyzna i kobieta jesteście u ich droga wobec piekło". Pośród ów który byliśmy u ich droga wobec piekło, JA piłować mój mąż starszy brat, Adolfo. On był pewien trudny człowiek, on używany do dostać żonaty i rozwiedziony podczas on potrzebował, i on używany do przeklinać Bóg. Wtedy JA rozpoczęty błaganie rezygnować ten Lord do wynajęcia mi cofać się u ziemia i ostrzegać Adolfo ów on był zamierzać piekło, oprócz ten Lord zrobił nie odpowiedź mi. Znowu JA piłować Adolfo i jego żona chodzić przez ten tunel. Oni byliśmy przy ten ostrze od piekło. JA obroniony rezygnować ten Lord znowu do wynajęcia mi cofać się od ziemia i narrator społeczeństwo co Mam widział. Ten Lord podniesiony jego ręce do góry i powiedziany: "Iść i narrator im ów czas jest prawie przez". Powiedział znowu: "Tysiące i tysiące od społeczeństwo wola idź do diabła, Adolfo's czas jest przez, on jest zamierzać umierać".

    Podczas JA przybyły u ziemia, mój brat w law, Adolfo zrobił nie potrzeba wobec zmieniać jego droga od żyjący. Pewnego dnia, on szybko przybyły ognisko domowe z praca i powiedziany wobec jego żona: "JA nie może praca wszelki dłuższy, coś jest narrator mi ów Jestem zamierzać umierać". Jego żona odpowiedziałem: "To jest ponieważ jesteś pijany jak zwykle ów jesteś powiedzenie ten". Obydwaj od im poszedł wobec łóżko. Niektórzy minuty późniejszy, ona miał pewien wizja. W jej wizja ona piłować jej mąż i ona w pewien tunel, kupiec handlujący tekstyliami rezygnować wytarty kupiec handlujący tekstyliami, i zamierzać piekło. Ona słyszał ten Lord narrator jej: "Czas pod kątem my oboje ty jest przez".

    Podczas JA był wciąż na fali ten Lord powiedział mi: "Czy wie pan dlaczego JA przyniósł ty tutaj pod kątem pewien drugi czas? Ono był wobec uwidocznić ty ów podczas twój pierwszy wizyta, ten liczba od zgubiony był mniej niż ten czas".

    Nagle, Jezus i JA zostawiać ów miejsce do pierwszy niebo, a następnie do drugi niebo. Podczas my osiągnął ten trzeci niebo, JA piłować anioły krzątający się z jeden strona do inny; wtedy JA cena żądana ten Lord: "Dlaczego jesteście tych anioły w ruchu?" Jezus odpowiedziałem: "To jest prawdziwy ów mój anioły jesteście w ruchu tutaj, oprócz Jestem zamierzać uwidocznić ty jak ten ziemia jest także w ruchu. Uważać ponieważ dużo demony mieć nieważny ten ziemia. Do licha jest wściekły w stosunku do Chrześcijanie ponieważ on ma mały czas zostawiać".

    Ten Lord dozwolony mi wobec zobaczyć ów demony w pewien straszny irytować, i On powiedział mi: "Ów demony otóż jesteście demony od cudzołóstwo. Oni wola atakować tysiące mojego służba domowa i dużo wola stać się płatnym w ów grzech. Czy wie pan dlaczego do licha dziedziczy w powodujący mój służba domowa wobec stać się płatnym? To jest ponieważ mój służba domowa czynić nie dawać mi wszystko ten sława. Oni ukraść mój sława i zostać dumny. U szczyt od ów, ich żony żyć w pewien wielki duchowy wprowadzać nieporządek w. Oni zrobił nie budować ich domy rezygnować mądrość." (1 Trawa 211:-14)

    JA piłować tysiące od anioły ów JA kulisy nie rachować, tu byli dużo od im gotowy pod kątem ten bitwa. Wtedy Jezus powiedział mi: "Teraz Jestem posyłanie tych tysiące od anioły od ziemia wobec ochraniać mój społeczeństwo. W tych najwyższa oferta czasy, JA wola sobowtór ten zabezpieczenie mają być sobowtór. Szatan także wola sobowtór jego atakuje, oprócz powinieneś nie zapominać ów twój Bóg jest wielki i potężny. Jeśli jesteś przywiązany do niego nic wola przypadkowo zrobić ty".

    Ten Lord wtedy przyniósł mi wobec inny miejsce. Tam, JA piłować pewien ogromny stół pełny pakiet rezygnować złoty łańcuch. U każdy łańcuch, pewien wymienić był pisemny, i pewien szata od czysty płótno był także umieszczony. Wobec każdy łańcuch, na stole JA piłować korony. Wtedy JA zauważony ów tu był pewien łańcuch ów był większy niż drudzy. Wobec ów łańcuch był pewien ogromny filiżanka w złoto. Jezus powiedział mi wobec pójść do co jest w ten filiżanka. Ono był zarozumiały wino, gotowy zostać obsłużony. Jezus powiedział mi: "Czy wie pan dlaczego ten wino jest gotowy zostać obsłużony? Iść inarrator mój społeczeństwo ów JA jestem przy ten drzwi, Jestem nadchodzący niebawem".

    Ten Lord dał mi pewien szata od czysty płótno i pewien ukoronować. JA nosił ten szata i ten ukoronować, wtedy ten Lord przyniósł mi wobec inny miejsce gdzie JA piłować rzeczy podobny w pewien zwierciadło. On powiedział mi: "Tu jest ani jeden plamić ani wierzyciel u twój szata, nie jest ono? Nikt wola wchodzić przez ten drzwi ani zdarzać się tu u nas stół, jeżeli nie on jest kupiec handlujący tekstyliami tak. Niektórzy pośród mój społeczeństwo u ziemia mieć brudził ich okrada. Drudzy mieć zmięty okrada, i wciąż drudzy mieć wyrażać ich na bok, i mieć zapomniany im. Narrator mój społeczeństwo ów to jest czas oni mył ich okrada, uprasowany im i brał im w tył. Chrześcijanie powinien zapytać Duch Święty wobec współpracownik im utrzymanie ich okrada w dobry wyrażać, ponieważ królowi wola niebawem świętować ten Małżeństwo Kolacja w Jego Ojciec królestwo".

    JA pochodzi z pewien rozwiedziony rodzina i Zrobiło mi się gorąco podnieść to mój ojciec. Mój matka był pewien bardzo pobożny kobieta. Co do mój ojciec, on zaufany w nic. Mam pewien siostra który jest w pewien katolik konwent, oprócz JA znać ów Jezus wola niebawem wziąć jej z ów i ona będzie głosić doktrynę ze mną. JA błagać dużo pod kątem jej. Podczas JA był myśląc o mój matka życie w tym, że mistyk religia, podczas mój pierwszy dziennik w raj, JA płaczący przed ten Lord i powiedział Jego: "Lord mój matka jest zgubiony, jeszcze Mam wygłaszał ten Ewangelia wobec jej oprócz ona won't podane. Coraz więcej ona jest przylegający wobec ów pogański religia". Ten Lord odpowiedziałem mi: "JA wola uratować twój matka, oprócz JA wola wziąć jej ognisko domowe bezpośrednio inaczej ona będzie stać się płatnym w tył w grzech i idź do diabła. Z tego powodu, gdy tylko ona jest przerobiony, ona będzie umierać niektórzy czas późniejszy i chodź tu, w raj".

    Podczas JA przybyły w tył u ziemia, JA prosił, płaczący, wzdychał, przypominający ten Lord ten wierzyciel on dał mi, oprócz JA piłować mój matka kim on był coraz więcej zwinięty w ten bałwochwalstwo od jej religia. Pewnego dnia Bóg używany mój syn wobec neofita mój matka. Just trzy dni za jej przekształcenie, ona umarł; wychwalać ten Lord!

    Podczas mój drugi dziennik w raj ten Lord powiedział mi: "Spojrzenie, co mój otwór mówi, mój dłoń spełniać ono". JA piłować mój matka w tym, że piękny raj; była pośród inny kobiety. Wtedy ten Lord poprowadzony mi w an powierzchnia w ten raj. Tam JA piłować tysiące od dzieci kupiec handlujący tekstyliami w biały który byliśmy chwalenie i gloryfikowanie ten Lord. Jezus powiedział mi: "Tych dzieci jesteście ów który zostały zawiesić przy rodzice i criminals lekarze. Niemowlęta ów społeczeństwo zabity podczas gdy oni są wciąż w ich matka żywot, i ów jesteście ufundować w kosze na śmieci i rzeki, jesteście tutaj w niebo."

    Drogi bracia i siostry, wbrew co ty pomyśleć, pod kątem ten Lord pewien płód jest istota ludzka z poczęcie, z pierwszy dzień od brzemienność.

    Jezus powiedział mi znowu: "Bernard, dążyć do Służę ci siła. Ten przekaz ma zostać publikowany w całe świat. To jest pewien przekaz pod kątem Chrześcijanie, pastorzy, i mimo ten mieszkańcy od ten ziemia, wliczając w to ty. Puszczać jego który jest święty kontynuować zostać święty."

    Przy ów chwila ten wrota od niebo byliśmy otwarty. Tu był pewien piękny ruchome schody. Jezus wywołany tysiące od anioły który przybyły, a następnie ten Lord towarzyszyć mi do mojego ognisko domowe.

    Podczas my dostał ognisko domowe, JA piłować mój mąż i ten Chrześcijański bracia który byliśmy czekając na mój duch wobec przyjść. JA spojrzał przy mój fizyczny ciało ów pozostawać do zapłaty u ziemia, i JA powiedział ten Lord ów JA czynić nie dłuższy potrzeba ten ciało. Ten Lord powiedział mi: "Ty zajmujący się produkcją konserw cofać się wobec niebo ze mną pod kątem to jest nie twój czas jeszcze. Masz wobec narrator mój społeczeństwo pierwszy co ty piłować w klasa pod kątem im przygotować". Rezygnować pewien potężny wyrażać, On powiedział mi: "Wchodzić i otrzymywać życie, JA jestem ten zmartwychwstanie i ten życie, on który wierzy w Mi, chociaż on maj umierać, on muszą żyć(typowy Anglik 11: 25-26).

..................................zaproszeniePytania?  Let's Rozmowa...Zaproszenie 2


wobec znać jak możesz mieć pewien osobisty wzajemny stosunek

rezygnować Jezus Chrystus zawołać

1-888-POTRZEBOWAĆ- Jego albo 1-888 JEZUS 2000
Czyli 1-888-633-3446