NeuroTran - Rychlý strojový překladač

Hlavní stránka Uživatelé Macintosh kliknete zde English German French Italian Hungarian Croatian

Co je NeuroTran®?

NeuroTran® je softwarový překladač který překládá WWW stránky, e-mail, faxy, memoranda, příručky, zprávy, tabulky, korespondenci, dopisy atd. do a z cizího jazyka. NeuroTran® překládá komplexní dokumenty v pár vteřin! Můžete přeložit větu ve vteřině, jednoduchý dokument za několik minut a 250 stránek knihy za hodinu!

Ušetřete do 80% vašeho drahocenného času

Náš výzkum ukázal že uživatelé softwaru NeuroTran® můžou ušetřit až do 80% času který spotřebují na psaní a pochopení komplexních dokumentů napsaných v cizím jazyku.

Pokročilá pravidla umělé inteligence

NeuroTran® je důmyslný překladový produkt. Překládá větu za větou a používá pokročilá pravidla umělé inteligence. NeuroTran® rozumí co je ve větě podmět, přísudek a předmět. Na základě toho a jiných důležitých informací, on správně skloňuje překlady a přerovná slovosled v překládaném textu a také vybírá vhodný překlad za každé slovo závisle na typu textu který se překládá.

Analýza textu

NeuroTran® analyzuje text který chcete přeložit aby identifikoval typ textu, například jestli je to technický, počítačový, lékařský nebo jiný text. Jednou kdy NeuroTran® provede analýzu, bude vybírat překlady které jsou vhodnější pro identifikovaný typ textu. Ten rys je unikátní pro NeuroTran®.

 
Cena: 3.760,00 CZK
 


NeuroTran® v akci: Překládání věty za větou z angličtiny do francouzštiny

Sentence-to-sentence translation from anglický to francouzský
 

 
NeuroTran® v akci: Překládání věty za větou z němčiny do angličtiny

NeuroTran<sup>®</sup> v akci: Sentence-to-sentence translation from německý to anglický
 

 
NeuroTran® v akci: Překládání věty za větou z angličtiny do maďarštiny

NeuroTran<sup>®</sup> v akci: Sentence-to-sentence translation from anglický to maďarský
 

 
NeuroTran® v akci: Překládání věty za větou z chorvatštiny do angličtiny

NeuroTran<sup>®</sup> v akci: Sentence-to-sentence translation from chorvatský to anglický
 

Rychlý a přizpůsobivý překlad

Nemusíte listovat po slovníku abyste našli překlad. S programem NeuroTran® můžete snadno a rychle přeložit slova, fráze a věty. Abyste něco přeložili, startujte NeuroTran® a napište slovo, frázi nebo větu v kterémkoli jazyku. NeuroTran® okamžitě přeloží slovo, frázi nebo větu a vy si můžete vybrat alternativní překlady. Prostě si vyberte překlad který chcete a NeuroTran® automaticky vymění původní slovo nebo frázi s překladem který jste vy vybrali. Můžete si přizpůsobit slovník přidáváním nových slov, frází a překladů - kolik chcete! NeuroTran® se rozhoduje které časovaní má používat. V jazycích kde je to nutné, NeuroTran® vybírá ohýbání také pro ostatní slova. Něco takové se nemůže najít v žádném tištěném slovníku ani v žádném slovníku na CD-ROM.

 

 
NeuroTran® v akci: Překládání věty za větou z angličtiny do francouzštiny ukazující jak si uživatel může vybrat možné alternativní překlady za slovo "publish" a také kliknout na tlačítko "new" aby přidal vlastní překlady

NeuroTran<sup>®</sup> v akci: Sentence-to-sentence translation from anglický to francouzský
 

 
NeuroTran® v akci: Překládání věty za větou z němčiny do angličtiny ukazující jak si uživatel může vybrat možné alternativní překlady za slovo "translation" a také kliknout na tlačítko "new" aby přidal vlastní překlady

NeuroTran<sup>®</sup> v akci: Sentence-to-sentence translation from německý to anglický
 

 
NeuroTran® v akci: Překládání věty za větou z angličtiny do maďarštiny ukazující jak si uživatel může vybrat možné alternativní překlady za slovo "ingredients" a také kliknout na tlačítko "new" aby přidal vlastní překlady

NeuroTran<sup>®</sup> v akci: Sentence-to-sentence translation from anglický to maďarský
 

 
NeuroTran® v akci: Překládání věty za větou z angličtiny do chorvatštiny

NeuroTran<sup>®</sup> v akci: Sentence-to-sentence translation from anglický to chorvatský
 

Za koho je NeuroTran® ?

NeuroTran&reg; je řešení pro osoby a firmy které potřebují pokročilý překladový software. NeuroTran® je následník programu InteractiveTran™. Ve srovnání s InteractiveTran™ on je inteligentní a umožňuje uživatelům lepší přesnost během překládání. Samozřejmě, ten produkt je dražší než InteractiveTran™, kvůli zlepšení funkčnosti.

 

Dostupné jazykové páry

NeuroTran® teď existuje pouze pro tyto jazykové páry: německý<->anglický, francouzský<->anglický, španělský<->anglický, maďarský<->anglický and polský<->anglický, chorvatský<->anglický, bosňácký<->anglický, srbský<->anglický.

Podpora na ostatní jazykové páry

InteractiveTran™ podporuje více jazyku včetně:
albánský, bosňácký, brazilská portugalština, bulharský, čínský, český, dánský, nizozemský, anglický, portugalština, filipínský/tagalog, finský, flámský, řecký, hindský (transliteration), islandský, italský, japonský, korejský, norský, rumunský, ruský, srbský, slovinský, švédský, turecký, ukrajinský, vietnamský, velšský.

Pro více informací o InteractiveTran™ prosíme kliknete zde.

 

Požadavky na systém

400 MHz PC nebo rychlejší s 32MB RAM nebo více, 50-100MB volního místa na hard disku záležející na jazykovém páru a kterýkoli 32-bitový Windows® operační systém: XP/Me/2000/NT/98/95. Pro ne-anglickou jazykovou podporu (například japonštinu, čínštinu, korejštinu, ruštinu atd.) musíte používat Windows® XP/Me/2000 operační systém.

 

Pokud chcete dostat více informací o našich ostatních produktech a službách které pracují na jiných platformaách, prosíme vyberte zde:

 

Ceník a on-line objednávka

Pro informace o cenách a on-line objednání, prosíme kliknete zde.

Altre informazioni

Pokud máte otázky, prosíme pošlete nám e-mail kliknutím zde: [email protected]