InteractiveTran - Interaktivní strojový překladač

Hlavní stránka German German French Italian Hungarian Czech Croatian Portuguese Español Greek Chinese Simplified Chinese Traditional Arabic Hebrew Hindi Russian Vietnamese Korean Japanese Uživatelé Macintosh kliknete zde

InteractiveTran™ pro Windows je interaktivní překladový a vyučovací nástroj.

Může Vám pomoci v:

Nabízené jazykové páry:

Afrikánský, albánský, alžírský, anglický, arabský, baluchi, baskický, bengálský, bosenský, bulharský, běloruský, cebuano, chorvatský, čeština, čečenský, čínština, čínština (mand.), čínština (trad.), čínština (zjed.), dravidský, dánský, esperantský, estonský, finský, francouzský, fríský, gaelština (irský), galego, galicijský, gruzínský, havajský, hebrejský, hebrejský (bible/klasický/antický), hindustánský, hindština, hmong daw, ilongo, indo-árijský, indonéský (malajský), islandský, italský, japonský, jeypore dialekty, jidiš, kambodžský, katalánština, kašmírský, korejský, latinský, litevský, lotyšský, lushai, maltský, maráthský, maurský, maďarský, nepálský, nizozemština, norský, německý, pali, papiamento, perský (farsi), perský (pahlavi), polský, portugalština (braz.), portugalština (evro.), rumunština, ruský, řecký, řecký (bible/klasický/antický), sanskrt, slovenský, slovinský, srbština (cyr. & lat.), staré staroslověnština, svahilský, španělský, španělský (lat.am.), švédský, tagalog (filipínský), tamilský, telužský, thajský, turecký, ujgurský, ukrajinský, urdský, velšský, vietnamský a vlámský.

 
Cena: pouze 992,00 CZK
 

Charakteristiky:


 

Český překlad anglické věty

InteractiveTran™ se může používat v překládání celých paragrafů, slovo za slovem a frázi za frází. Výsledek takového překládání musí vždy být redigován, když potřebujete vysoce kvalitní překlad. Můžete zalepit překlad kdekoli v textovém procesoru; na původní text nebo někde jinde v původním nebo jiném dokumentu.

Zkrátka, InteractiveTran™ je nástroj s kterým můžete ušetřit drahocenný čas kdy překládáte cokoli: e-mail, WWW stránku, fax, dopis, knihu, manuál, příručku nebo velmi velký text. Také Vás vyučuje nová slovíčka, gramatiku a výslovnost i když pracujete v cizím jazyku.


 

Anglické překlady pro české slovo mír.

InteractiveTran™ je, ve shodě se svým jménem, překladač slov. Hledání slov v tištěném slovníku je vždy zdlouhavé. InteractiveTran™ může najít slovo ve vteřině a automatický zalepí překlad do Vašeho oblíbeného textového procesoru nebo jiné Windows aplikace. Jen ta charakteristika činí InteractiveTran™ zajímavým a užitečným programem, protože určitě šetří čas uživatelům.

 

Metoda překládání slov

Již nemusíte listovat po slovníku abyste našli překlad! S metodou překládání slov softwaru InteractiveTran™ můžete snadno a rychle přeložit slova, fráze a krátké věty pouze s myší a několik klávesových úhozů. Protože je InteractiveTran™ dvojsměrný, to můžete dělat tak že používáte kterýkoliv z jazyků z Vašeho dvojjazyčného slovníku! Abyste něco přeložili prostě vyberte text ve Vašem Windows textovém procesoru nebo aplikaci a otevřete InteractiveTran™ pomocí kombinace horkých kláves. InteractiveTran™ Vám automaticky nabízí všechny překlady z Vašeho dvojjazyčného slovníku. Můžete přizpůsobit Váš dvojjazyčný slovník přidáváním nových slov, frází a překladů a také můžete vyměňovat existující hesla aby se lépe hodili k Vašim obchodním a osobním potřebám.

Korektura pravopisu během psaní

Žádné typografické a pravopisné chyby! Metoda korektury pravopisu programu InteractiveTran™ kontroluje pravopis během psaní v oba jazyka Vašeho dvojjazyčného slovníku. Umožňuje že je Váš dokument dokonalý, bez pravopisných a typografických chyb. Když napsané slovo není v dvojjazyčném slovníku, InteractiveTran™ vyhlásí poplach a ukáže seznam navržených způsobů psaní. Když existuje vhodná záměna, InteractiveTran™ automaticky vymění nesprávné slovo v textu s Vašim výběrem. Když není v slovníku, můžete snadno a rychle přidat slovo nebo frázi spolu s tolik překladů kolik chcete nebo potřebujete.

Jak uvidíte sami, tento užitečný rys programu InteractiveTran™ umožní že se naučíte psát správně protože vždy kdy uděláte chybu dostanete zpětnou informaci z první ruky.

Všichni stále znovu děláme stejné chyby. Interaktivní způsob korektury pravopisu je velmi inteligentní protože pamatuje Vaše výběry pro které jste se rozhodli kdy jste opravovali dřívější pravopisné chyby. Tento rys je velmi užitečný pro lide kteří mají dyslexii. Dyslektici vědí správný pravopis ale nemůžou správně psát.

Ještě jedna výborná charakteristika korektury pravopisu během psaní je že když se setkáte s velmi dlouhým slovem které neumíte správně napsat, můžete napsat jen několik prvních písmen a InteractiveTran™ předvidí co jste chtěli napsat. To je nyní integrovaná část metody korektury pravopisu během psaní protože je užitečná pouze pro dlouhá slova a uživatel konečně ví jestli chce napsat dlouhé slovo nebo ne. Aby mohl používat tu možnost uživatel má napsat, například, prvních pět písmen slova, potom zmáčknout mezerník, potom InteractiveTran™ íká že slovo není napsáno správně, potom uživatel musí kliknout na tlačítko Predict a potom se objeví předvídání které se může zalepit do Windows aplikace (v tomto případě pravděpodobně textového procesoru).

Konvenční korektura pravopisu

InteractiveTran™ také podporuje korekturu pravopisu po psaní dokumentu nebo paragrafu. Když porovnáte tuto korekturu s tou kterou máte ve Vašem textovém procesoru uvidíte že InteractiveTran™ může kontrolovat pravopis ve více jazyků a v každé Windows aplikaci, nejen ve Vašem textovém procesoru. Určitě Vám se ta úžasná charakteristika našeho softwaru bude líbit!

Překládání dokumentů

Rychlé překládání kompletních vět, paragrafů a dokumentu s jen několik klávesových úhozů! InteractiveTran™ metoda překládání dokumentu překládá jakýkoli text ve Vašem Windows textovém procesoru nebo aplikaci, slovo za slovem a frázi za frází. Můžete pozorně kontrolovat překládání slov a frázi které InteractiveTran™ rozpoznává a dává Vám možnost zvolit si překlad pro každé slovo nebo frázi. Tím způsobem můžete vytvořit náčrt překladu textu a zrychlit překladový proces do 60%. Formátování původního dokumentu zůstane zachované. InteractiveTran™ automaticky zalepí překlad do Vašeho textového procesoru nebo aplikace.

Rychlé překládání dokumentu

Ušetřete čas překládáním celého dokumentu. Když potřebujete rychlý náčrt překladu dokumentu pouze kliknete myší na Rychlé překládání dokumentu (Quick Document Translation). Je rychlé a snadno použitelné. Označte text dokumentu a Rychlé překládání dokumentu udělá ostatní. Provádí překládáni slovo za slovem a frázi za frází, jako metoda překládání dokumentu ale je provádí automaticky. Metoda rychlého překládání dokumentu také zachová formátování původního dokumentu a automaticky zalepí překlad do Vašeho textového procesoru nebo aplikace.

 

 
Učení správné výslovnosti slov a frázi: poslouchejte a cvičte

Cvičte anglickou a německou výslovnost posloucháním rodilého mluvčího! CD ROM verze softwaru InteractiveTran™ přichází s více než 50,000 amerických, britských a německých slov a frází které vyslovují rodilí mluvčí. Je ideální pro cvičení výslovnosti. Během cvičení na obrazce můžete vidět křivky Vašeho a hovoru rodilého mluvčího tak že je možné udělat sluchové a vizuální porovnání.

Obraz ukazuje pod "Computer Voice" křivku nahrané výslovnosti slova "mother of pearl", a pod "My Voice" křivku výslovnosti kterou namluvil student snažící se uhádnout před-nahranou křivku výslovnosti. Před-nahraná křivka výslovnosti se může neohraničeně poslouchat tak že uživatel může znovu a znovu poslouchat a cvičit své výslovnost. Nyní je k dostání InteractiveTran™ CD-ROM verze s více než 50,000 před-nahraných amerických, britských a německých slov a frází.

Učitelé jazyku můžou nahrát svůj hovor do databáze tak že můžou pro studenty připravovat cvičení výslovnosti. Je to ideální vyučovací pomůcka kterou učitelé můžou vložit slovíčka a nahrát výslovnost a studenty můžou cvičit do dokonalosti.

Výslovnost je úplně integrovaná do InteractiveTran™ souboru a vždy je dostupná. InteractiveTran™ pokračuje tam kde ostatní vyučovací programy přestávají. Pokračuje ve vyučovaní i když pracujete v cizím jazyku!

 

 
 
Korektura pravopisu během psaní v akci! Pravopisné návrhy pro "srdce".

InteractiveTran™ kontroluje pravopis během psaní a interaktivně Vás učí správný pravopis. Na rozdíl od korektury pravopisu po psaní dokumentu, můžete se lépe naučit správný pravopis protože Vám se správná forma ukáže jakmile uděláte chybu.

InteractiveTran™ předvidí co chcete napsat potom co jste napsali určitý počet písmen slova. Protože budete moci napsat dlouhá slova s několik klávesových úhozů, to Vám zlepší rychlost psaní. Možnost korektury pravopisu během psaní zůstane aktivní pro všechna slova která mají méně písmen než je předdefinované.

 

Přidávání nových hesel a překladů

Je velmi lehko přizpůsobit existující slovníky přidáváním nových hesel a překladů během používání InteractiveTran.Všechna nova hesla a překlady se dávají do zvláštního uživatelského slovníku tak že každá budoucí aktualizace Hlavního Slovníku nebude mít vliv na hesla a překlady které jste dříve dodali. Kompletní slovník nikdy není uložen do RAM paměti. Je dostupný skrze hard disk a takhle zůstávají drahocenné RAM zásoby volné pro ostatní Macintosh programy. Avšak tento důležitý rys programu InteractiveTran™ nemá vliv na rychlost přístupu slovníku. On může velmi rychle najít každé slovo nebo frázi ze slovníku.

 

Anglický překlad čínské věty

Anglický překlad čínské věty
 

Video demonstrace hlavních rysů InteractiveTran™

Video demonstrace hlavních rysů InteractiveTran™
 

Požadavky na systém:

 

Pokud chcete dostat více informací o našich ostatních produktech a službách které pracují na jiných platformaách, prosíme vyberte zde:

 

Ceník a on-line objednávka

Pro informace o cenách a on-line objednání, prosíme kliknete zde.

Altre informazioni

Pokud máte otázky, prosíme pošlete nám e-mail kliknutím zde: [email protected]