דף הבית German German French Italian Hungarian Czech Croatian Portuguese Español Greek Chinese Simplified Chinese Traditional Arabic Hebrew Hindi Russian Vietnamese Korean Japanese משתמשי מקינטוש עבור Mac


תרגום אינטראקטיבית ואת הלמידה

InteractiveTran יכול לעזור לך:

צמד שפות נתמכות (שילוב של כל השפות המופיעות להלן נתמך):

שפות נתמכות (שילוב כלשהו נתמך): אפריקאנס(, אלבנית, ערבית, באלוצ 'י, באסקית, בלארוסית, בנגלית, בוסנית, בולגרית, קטלנית, קבואנו, צ' צ 'נית, סינית, סינית , סינית (פשוטה), סינית (מסורתית ), קרואטית, צ 'כית, דנית, הולנדית, אנגלית, אספרנטו, אסטונית, פינית, פלמית, צרפתית, פריזית, גאלי (אירי), גליציאנית, גרוזינית, גרמנית, יוונית, יוונית (תנ"ך), הוואית, עברית, עברית (התנ"ך), הודו, הודו (קלאסית), הונגרית, איסלנדית, אינדונזית (למאלזית), איטלקית, יפנית, קשמירית, חמר, קוריאנית, לטינית, לטבית, ליטאית , מאלזית, מאורית, מאראתי, נפאלית, נורווגית, הכנסייה העתיקה פרסית (פרסית), פרסית , פולנית, פורטוגזית (ברזיל), פורטוגזית (האירופי), רומנית, רוסית, סנסקריט, סרבית (תיניטלה סקריפט), סרבית (קירילית סקריפט), סלובקית, סלובנית, ספרדית, ספרדית (אמריקה הלטינית), סוואהילית, שוודית, טגלוג (פיליפינית), טמילית, טלוגו, תאילנדית, תורכית, אוקראינית, אורדו, אויגורית, ויאטנמית, וולשית, אידיש.

מחיר: כ נמוך כמו ארה"ב 39.95 $ (רק עבור זוגות מסוימים שפה וגדלים)

תכונות

 

 
 
תרגום מגרמנית לאנגלית של המשפט.
 

  InteractiveTran יכול לשמש מהר מאוד על ידי- ביטוי לפי ביטוי התרגום של פסקאות שלמות. הפלט של תרגום כזה תמיד צריך להיות ערוכים אם גבוה של איכות התרגום הנדרש. אתה יכול להדביק את הטקסט המתורגם היכן תרצה שלך בתוך מעבד תמלילים; מעל הטקסט המקורי, או במקום אחר את המקור, או במסמך אחר.

לסיכום, InteractiveTran הוא כלי זה יכול לעזור לך לשמור ערך הזמן בו משהו בתרגום מאת דואר אלקטרוני, דף אינטרנט, פקס, מכתב, ספר, מדריך למשתמש או ידנית כדי אחסון גדולים מאוד של טקסט. זה גם יכול ללמד אותך חדש אוצר המילים, דקדוק וכן הגוי כפי שאתה עובד בלעז.

 

 
עוד דוגמא של אנימציות תרגום וכדי השפה האנגלית:
 
גרמנית דנית קרואטית רומנית
צרפתית איסלנדית בוסנית אוקראינית
ספרדית הולנדית סרבית (לטינית) רוסית
איטלקית פלמית סרבית (קירילית) סינית
פורטוגזית וולשית אלבנית יפנית
פורטוגזית ברזילאית צ 'כית טורקית קוריאנית
נורווגית פולנית יוונית וייטנאמית
שוודית הונגרית לטינית הינדי
פינית סלובנית בולגרית טגלוג
 

 
 
תרגום לגרמנית של המילה האנגלית השלום.
 

במבט על נייר מילים במילון זה תמיד זמן רב. InteractiveTran מבצע כזה ב עניין של שניות וזה יהיה להדביק את התרגום באופן אוטומטי לתוך מקורב של Windows מעבד תמלילים או כל יישום אחר ב-Windows. זו תכונה אחת מספיקה כדי להפוך InteractiveTran מעניינת והשימושי ביותר התוכנית כי זה בהחלט חוסך זמן עבור המשתמש.

 

 תרגום המילה מצב

אין יותר דרך דפים ודפים של מילון ערכים! עם InteractiveTran's מצב, אתה יכול לתרגם מילים בודדות, צירופי מילים ואפילו משפטים קצרים במהירות ובקלות באמצעות העכבר ו רק כמה הקשות. בגלל InteractiveTran הוא דו כווני, אתה יכול לעשות זאת באמצעות אחת משתי השפות הנתמכות על ידי במילון שלך! כדי לתרגם, פשוט להדגיש מילה או ביטוי ב-Windows מעבד תמלילים או יישום ולקרוא מעקב InteractiveTran מקש חם עם שילוב. InteractiveTran באופן אוטומטי לספק לך את כל תרגומי הקלדת את במילון. אתה יכול גם customise שלך מילון חדש על ידי הוספת מילים, צירופי תרגומים ואף לשנות את הערכים הקיימים כדי להכיר את הפרט לצרכים האישיים והעסקיים.

 כמו בדיקת איות, אתה מסוג

לא עוד או טעויות כתיב! בדיקת איות של InteractiveTran מצב לאבגד בודק את כמות מסוג בשתי השפות הנתמכות על ידי במילון שלך. זה יכול לעזור להבטיח את המסמך הציג באופן מושלם, ללא שגיאות כתיב או . אם אתה מקליד מילה לא הקלדת את במילון, InteractiveTran יהיה להתריע ולהציג רשימה של הציע איות. אם קיים תחליף הולם, InteractiveTran באופן אוטומטי להחליף את הטקסט שלך עם שתבצע את הבחירה. אם זה לא נמצא במילון, אתה יכול בקלות ובמהירות להוסיף מילה או ביטוי, יחד עם כמה תרגומים כפי שאתה רוצה או צריך.

כפי תוכל לראות בעצמך, זו תכונה נהדרת של InteractiveTran יבטיח לך ללמוד איך לאיית נכון, כי אתם תקבלו משוב מיידי רק ברגע שביצעת את הטעות.

כולנו עושים את אותו סוג של טעויות שוב ושוב. האינטראקטיבי לאבגד בדיקת מצב של InteractiveTran הוא מאוד אינטליגנטי, כי הוא זוכר את הבחירות שביצעת, אם יש לך תיקון טעויות כתיב הקודם שלך. תכונה זו היא כי היא שימושי עבור אנשים שיש להם נטייה להיות, או. אנשים יודע את האיות הנכון של המילה, אך הם אינם יכולים להקליד אותה כראוי.

חלק נוסף נפלא לאבגד בדיקת כמות לך מסוג זה, כאשר אתה מגיע דרך מאוד ארוכה מילה אשר אתה לא יודע בדיוק את האיות אתה יכול פשוט להקליד את מספר התווים הראשונים של אותו InteractiveTran יהיה לחזות את מה שאתה רוצה להקליד. תכונה זו היא כיום חלק משולב של לאבגד בדיקת כמות אתה מסוג מצב כי הוא הופך להיות שימושי רק עוד מילים והיא בסופו של דבר את המשתמש מי יודע אם הוא או היא רוצה להקליד מילה ארוכה או לא. כדי להשתמש באפשרות זו היתה סוג של המשתמש, לדוגמה, את חמשת התווים הראשונים של Word, לחץ על שטח בר, Word InteractiveTran לבוא אליך לאמר כי המילה היא לא נכונה כוסמין ואז היה המשתמש לחץ על כפתור המכונה לחזות אילו היה רצה לתת נבואה שעלולה להיות הודבק בחזרה לתוך Windows (ככל הנראה על מעבד תמלילים במקרה זה).

 קונבנציונאלי בדיקת איות

בדיקת איות לאחר הקלדת מסמך שלם או סעיף זה נתמך גם על ידי InteractiveTran. תכונה זו של השוואת InteractiveTran לזה של מעבד תמלילים הנוכחי שלך אתה יכול לשים לב InteractiveTran בדיקת איות בשפות רבות, והוא יכול בדיקת איות בכל יישום של Windows, לא רק את מעבד תמלילים. אנו בטוחים כי אתה אוהב את זה נפלא שמספקת התוכנה שלנו!

 תרגום מסמכים

תרגום מהיר של השלמת משפטים, פסקאות ומסמכים על האצבע עצות! תרגום מסמכים InteractiveTran של מצב התפקוד של מילה לפי מילה או ביטוי לפי ביטוי תרגום של כל טקסט תבחר ב-Windows מעבד תמלילים או יישום. זה מאפשר לך לפקח מקרוב את התרגום של מילים בודדות וביטויים InteractiveTran לפי הכירו בכך שהוא מאפשר לך לבחור מכל הקיים תרגום עבור כל מילה או ביטוי. זוהי דרך מצוינת ליצור טיוטה ראשונה של תרגום הטקסט שלך והוא יכול להאיץ את התהליך על ידי כל Translation ככל 60%. כל העיצוב של המסמך המקורי שלך הוא השתמר לחלוטין. InteractiveTran גם את התרגום באופן אוטומטי לראש שלך ב-Windows מעבד תמלילים או יישום.

 תרגום מסמכים מהיר

חסוך זמן לתרגם מסמך שלם! אם אתה צריך תרגום מהיר טיוטה של מסמך, המסמך מהירה התרגום במרחק קליק עכבר. היא מהירה וקלה לשימוש. לאחר הדגיש את מסמך טקסט, תרגום מסמכים מהיר עושה את השאר. היא מבצעת לפי מילה או ביטוי ב-Word לפי ביטוי הרבה כמו תרגום מסמכים תרגום מצב אך היא עושה זאת באופן אוטומטי. תרגום מסמכים מהיר גם משמר את כל העיצוב של המסמך המקורי שלך ואוטומטית התרגום לראש שלך ב-Windows מעבד תמלילים או יישום.בדיקת איות, כפי שאתה מסוג בפעולה! הצעות איות של "לב".

 InteractiveTran תהיה בדיקת איות "כמות סוג ללמד אותך את איות נכון של מילים אינטראקטיבי. בניגוד לאבגד לאחר בדיקת כל המסמכים כבר הקלדת, תוכל ללמוד את האיות של המילים ראוי הרבה יותר טוב, כי נכון טופס תינתן לך בבית עתה הוא עשה את הטעות.

 InteractiveTran יהיה לחזות מה אתה עומד סוג לאחר הקלדת מוגדרת מראש של מספר האותיות של המילה. כי תוכל להקליד מילים ארוכות עם רק כמה הקשות זה יגביר את מהירות הקלדה. לאבגד בדיקת ה-כפי שאתה סוג התכונה עדיין יהיה פעיל במשך כל המילים בהם יש פחות אותיות מאשר את סף מוגדרים מראש.

 

הוספת ערכים חדשים ו תרגומי

היא קלה מאוד הקיימת על ידי הוספת ערכים חדשים ו תרגום תוך כדי שימוש InteractiveTran. כל הערכים החדשים ו תרגומי שהמשתמש מוסיף ממוקמות לתוך נפרד משתמש במילון כך בעתיד שדרוגים של ראשי מילון לא ישפיע על הערכים ועל תרגומי שהמשתמש הוסיף. כל מילון הוא מעולם לא נטען לתוך זיכרון RAM. זוהי גישה מהדיסק הקשיח ובכך לצאת RAM המשאבים היקרים לרשות תוכניות אחרות של Windows. עם זאת, המילון מהירות גישה זו אינה משפיעה על עיצוב תכונה חשובה InteractiveTran. זה מהר מאוד למצוא כל מילה או ביטוי אשר נמצא במילון שלה.

 למידת הגיה נכונה של מילים וביטויים: לשמוע ומעשה.

העיסוק שלך אנגלית וגרמנית מבטא מקשיבים ל דובר שפת אם! התקליטור של גרסת ROM InteractiveTran מגיע עם למעלה מ 50,000 אנגלית אמריקאית, אנגלית וגרמנית הבריטי מילים וביטויים נרשם על ידי דובר הדוברים. הוא אידיאלי עבור התאמנות מבטא את כישורי. את דובר שפת אם של הדיבור שלך ואת ניתן לראות על המסך במהלך האימון, כך הן של ו ההשוואה יכול להתבצע.

איור מופעים תחת "המחשב קול" הנאום צורת הגל של דיבור מוקלט מראש עבור "פנינה", ותחת "הקול שלי" הנאום גל טופס כי תלמיד יש שיוצרו בעת שניסה להתאים את נאום מוקלט מראש . לפני הנאום גל רשמה בטופס ניתן שמעו מספר בלתי מוגבל של פעמים מאפשר למשתמש לשמוע שוב ושוב ומעשה שלו מבטא. תקליטור גירסת InteractiveTran עם למעלה מ 50,000 נרשמו מראש אנגלית אמריקאית, אנגלית וגרמנית הבריטי מילים / ביטויים זמינה כעת!

מורים יכולים אפילו שפה משלהם הרשומה דיבור לתוך מסד הנתונים מאפשר להם להכין שיעורים מבטא עבור תלמידיו. תכונה זו אידיאלית מכשיר למוד לפיה מורים יכולים להזין את אוצר המילים ולהקליט דיבור חדשה השיעור, והתלמידים יכולים אז בפועל עד תום.

נאום הגוי משולבת באופן מלא את חבילת InteractiveTran וניתן בקלות לגשת בכל עת. InteractiveTran לוקח על פני אחרים בהם תוכניות הוראה תמסור. היא ממשיכה ללמד אותך בזמן שאתה עובד בלעז!

 

InteractiveTran תרגום מסינית לאנגלית
 
 

וידאו הדגמה של תכונות מפתח InteractiveTran
 
 

דרישות מערכת

 

 

אם אתה רוצה לדעת יותר מידע על מוצרים ושירותים אחרים הפועלים על פלטפורמות אחרות, יש לבחור כאן:

 

תמחור ועל שורת טופס הזמנה

עבור תמחור ועל שורת להזמנת פרטים נוספים, אנא לחץ כאן.

מידע נוסף

לפרטים נוספים אודות התוכנה שלנו אנא שלח דואר אלקטרוני ל: [email protected]